The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексКога получихте първата си двойка ?  I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Дрейк
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Annabelle Scott
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Ни́ке
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Dean Winchester
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Natalie Snake
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Мина Карш
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Christian Kane
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Кога получихте първата си двойка ?  Vote_lcapКога получихте първата си двойка ?  Voting_barКога получихте първата си двойка ?  Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Кога получихте първата си двойка ?  Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Кога получихте първата си двойка ?  Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Кога получихте първата си двойка ?

Go down 
+2
Катерина
Annabelle Scott
6 posters
АвторСъобщение
Annabelle Scott
Администратор
Администратор
Annabelle Scott


Име на героя : : Бела Скот
Години на героя : : 19
Раса : : Пророк
Дарба : : Видения
Връзка : : Необвързана
Семейство : : Баща - Джейсън Скот
Професия : : Стажант в болницата
Приятели : : Нùке
Врагове : : --
Брой мнения : 257
Reputation : 1
Join date : 25.07.2011

Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:49 pm

Ако сте получавали двойка досега, коя е първата и по кой предмет ?
Върнете се в началото Go down
Катерина
Вампир
Вампир
Катерина


Име на героя : : Катрин Пиърс /Катерина Петрова/
Години на героя : : 18/550
Раса : : Вампир
Дарба : : Причинява болка с поглед, има огледален щит който връща атаките срещу нападателя, контролира елементите.
Връзка : : Засега няма
Семейство : : Всички са убити
Професия : : -
Приятели : : Изабел-Лионора
Врагове : : Няма засега
Брой мнения : 370
Reputation : 0
Join date : 28.07.2011
Age : 28

Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 6:22 pm

Май беше в пети или шести клас, по математика.
Върнете се в началото Go down
Дрейк
Бог
Бог
Дрейк


Име на героя : : Дрейк
Години на героя : : Безсмъртен
Раса : : Бог на Ада/Мрака
Дарба : : Може да те убие само с едно докосване / Владее всички 4 елемента - въздух, вода, огън, земя / Контролира метерологичните условия.
Връзка : : За сега няма..
Семейство : : Дийн Уинчестър - брат /изгубен брат/
Професия : : За сега няма..
Приятели : : ..
Врагове : : Всичко, което ходи ;дд
Брой мнения : 261
Reputation : 0
Join date : 29.07.2011
Местожителство : My Hell

Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeНед Юли 31, 2011 8:55 pm

Четвърти клас и мисля, че и при мен беше по математика ;дд Как я мразя тази математика ;хх Даже се кефех, че получих първата си двойка хДД
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 11:42 am

Тая година като бях 8 клас по физика ;д Много се озорих докато я поправя ;д
Върнете се в началото Go down
Quinn Fabray
Вампир
Вампир
Quinn Fabray


Име на героя : : Жезелин д'Обанье
Години на героя : : 17/2
Раса : : Вампир
Дарба : : Криле на разрушението,Криле на Изцерението и превръщане на вампирите в хора
Връзка : : Не е обвързана
Семейство : : Брат който я мрази
Професия : : Нейно височество не работи
Приятели : : За сега няма много приятели
Врагове : : Доста
Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 2:51 am

Хммм първата ми двойка беше в седми клас по ами не трябваше да имам петица , но госпижата по музика видя , че преписвам и ми анулира теста .
Върнете се в началото Go down
Мина Карш
Модератор
Модератор
Мина Карш


Име на героя : : Мина Карш
Години на героя : : 21
Раса : : муза на танците
Дарба : : телепатия,телекинеза,лекуване,контрол над умът
Връзка : : Katherine Dominique
Семейство : : няма
Професия : : лекарка
Брой мнения : 116
Reputation : 5
Join date : 29.07.2011

Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 10:30 am

Четвърти клас - физика.Най-мрачният ден в живота на родителите ми.Аз се прибирам и им казвам весела,че имам двойка,а те... спирам,че нататък тогава ми се дорева,а сега като си спомням ме втриса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кога получихте първата си двойка ?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога получихте първата си двойка ?    Кога получихте първата си двойка ?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кога получихте първата си двойка ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Spammer's zone :: School-
Идете на: