The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексМостът над реката  I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Дрейк
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Annabelle Scott
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Ни́ке
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Dean Winchester
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Natalie Snake
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Мина Карш
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Christian Kane
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Мостът над реката  Vote_lcapМостът над реката  Voting_barМостът над реката  Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Мостът над реката  Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Мостът над реката  Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Мостът над реката  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Мостът над реката  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Мостът над реката  Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Мостът над реката  Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Мостът над реката  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Мостът над реката  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Мостът над реката  Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Мостът над реката  Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Мостът над реката

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 12:53 am

Мостът над реката  Alaska_F76T4291
Мостът се намираше навътре в гората,но всеки можеше бързо да го намери.
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 8:54 pm

Отдавна не си бях показвала носът навън,чудех се къде ли е Рот.. Сигурно отново някъде се бе запилял. Не бях виждала никого от боговете в последно време,Посейдон не ми липсваше кой знае колко,а още по-малко другите фръцльовци. Облякох се и тръгнах без колата,да това определено беше лоша стъпка. Беше доста тъмно,а пътят бе не равен,добре че нямах навика да се спъвам.. много. Чувах шумоленето на водата,бях близо до любимият си мост,а щом го доближих забелязах едно момче,загледано във водата. Започнах бавно да слизам по стълбичките,усещах огромна сила от него,подобна на моята сила,чувствах че е древно създание,а след това ми просветна,щом видях лицето му се усмихнах. Облегнах се на моста мълчаливо :
- Какъв късмет.. не всеки ден срещам похотта.. - продумах с доволен тон. Не го бях виждала от.. от векове.
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 9:02 pm

Имах нужда да подишам чист въздух,стриптис клуба бе пълен с отрепки и пияни шофьори.Излезнах да се разходя и стигнах до един мост,не мина много време преди вятърът да ми доведе компания.Чух стъпки да се приближават към мен и запалих една цигара,докато се вглеждах във водата.
-Но при последната ни среща ти остана задоволена за векове напред.-усмихнах се и й намигнах.Между нас в миналото имаше нещо,не трая дълго.И двамата сме един вид непостоянни...или поне тогава бяхме.
-Сега кой жребец яхаш?-всъщност я питах как е и какво прави напоследък.Това си е нещо като мой код за разговор,добре,че тя ме разбираше.-Но едва ли си намерила по-добър от мен...-а това си беше много прикрито "Липсвах ли ти?".
Върнете се в началото Go down
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 11:16 am

Засмях се,извадих цигарите си от джоба и запалих една. Не се бе променил никак. Определено ми беше липсвал,но едва ли щях да му го покажа.
- В момента никой. - отвърнах с студен тон,както обикновено правех. Той знаеше че само един може да стопли тона ми.
- Ами ти? С коя си играеш сега? - попитах любопитно чернокосото момче. Беше станал още по-секси с вековете,а някой казват че времето състарявало.
- И да.. липсва ми.. малко. - изкикотих си,а след това започнах да ходя по моста,оставяйки го облегнат на парапета. Слязох до водата,докоснах я,бе необичайно топла,за това реших да вляза. Махнах дантелената рокля и се пуснах по течението,но въпреки това останах на едно място,а очите ми гледаха към моста,усмивката ми показваше видно задоволство.
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 11:24 am

-С никоя...
Усмихнах се и си дръпнах още веднъж от цигарата преди да я хвърля и да я последвам.Свалих сивата си памучна блуза и дънките и ги захвърлих малко по-далеч от нейната рокля.Не искам да ми направи някой номер,но и дори да ми открадне дрехите,за мен не е особен проблем да се прибера по боксерки.Влезнах във водата при нея и с примамлив поглед бавно я заобиколих ,докато бях зад нея плъзнах един пръст бавно нагоре по гърбът й,точно по средата.
-Няма вече момичета с опасен чар като едно време...ти може би си последната.-малко ласкателство и....застанах пред нея и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 11:34 am

Всичко беше както едно време,малки игрички,погледи казващи всичко. Тялото ми потръпна когато той прокара пръстите си по гърбът ми.
- Аз съм единствена. - казах просто и ясно. Аз бях победителката,аз бях единствена във всичко което правех. Придърпах го към себе си и го целунах страстно :
- За това не си намерил друга и определено съм ти липсвала. - прошепнах в ухото му,а дъхът ми галеше вратът му,прокарах единия си пръст по шията,а след това се отдръпнах,усмивката ми отново се появи,облегнах се удобно до брегът,а очите ми шареха из тялото му.
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 11:45 am

Още игрички,за това тя ми бе любимка.Приближих се към нея и целунах рамото й.
-Не и такава като теб и никога няма да намеря...знам го със сигурност.Търсил съм.
Леко се засмях и след това плъзнах погледът си по тялото й.Споменът за онези вечери,за онова легло и за сладките й стонове се настани удобно в съзнанието ми.
-Нима ми казваш,че никой не е грабнал интересът ти през цялото това време...освен мен,разбира се.
Погледнах я в очите и се приближих още повече.
Върнете се в началото Go down
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 12:00 pm

Очите ми не го изпускаха от поглед,отлично знаеше че щом докосне кожата ми цялото тяло изтръпваше. Приближи се още повече към мен,вече усещах топлината му,отместих поглед от тялото му и от него.
- Вече никой не ми обръща внимание,никой дои не се стреми към победа. - измърморих с видно недоволство в гласът.
- Днешните мъже са толкова различни,претенциозни и разглезени. - продължих без да гледам към онова тяло което винаги се опитва да ме изкуши.
- Ами ти? Как така не намери по-добра от мен? - попитах закачливо.
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 12:12 pm

Истина или лъжа...има ли смисъл от което и да е решение.
-Знаеш,че не се спирам и не се задомявам.Такъв съм и ти го знаеш много добре,защото и ти го видя.Никога няма да се спра на едно момиче...
Истината и малко прикрита лъжа.Не се надявам да срещна "момичето за мен",никога не съм се надявал.
-Знаеш,че не вярвам в любовта.
Прошепнах и се облегнах на камъкът до нея,напълно изгубил желание за похот.
-Сигурно живееш добре в този град.-казах загледан към моста.-Мисля да остана тук известно време.Да видя каква риба има...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мостът над реката  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът над реката    Мостът над реката  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мостът над реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мостът край езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Let's go hiking :: The waterfall-
Идете на: