The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексСтарата люлка  I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Дрейк
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Annabelle Scott
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Ни́ке
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Dean Winchester
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Natalie Snake
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Мина Карш
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Christian Kane
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Старата люлка  Vote_lcapСтарата люлка  Voting_barСтарата люлка  Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Старата люлка  Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Старата люлка  Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Старата люлка  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Старата люлка  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Старата люлка  Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Старата люлка  Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Старата люлка  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Старата люлка  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Старата люлка  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Старата люлка  Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Старата люлка  Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Старата люлка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 10:01 pm

Старата люлка  3851635672_798135362b
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 6:46 pm

Беше късен следобед. Времето, в което реших да ловувам.
Слънцето беше високо, но лъчите му се бореха да пробият облаците, които усърдно искаха да го задушат със своята сивота, която правеше небето мрачно. И все пак слънцето, съюзило се с вятъра, не се отказваше да се бори. Така ту осветяваше и стопляше земята и въздуха, ту ги оставаше студени и мрачни. По този начин в заобикалящата я гора се появяваха странни и отчасти забавни сенки.
Бях излязла на обед и незнайно защо бях решила да дойда тук.Търсех храна, но надали щях да я намеря тук. Колкото и странно да беше все пак вече бях тук.
Тичах напред, обхващайки с поглед заобикалящата ме среда. Слънцето бляскаше в очите ми, в моментите, когато успяваше да пробие сред облаците, и поради тази причина тичах по- бързо до сянката и се устремявах още напред.
Вече чувствах жаждата в гърлото си и желанието да я оттуля по-скоро. Но имах късмет, а може би не аз бях късметлийка, а жертвата ми, че жаждата ми не беше не беше взела своя връх и можех да я подтисна в момент на нужда.
Спрях и погледнах към небето. Слънцето беше скрито. Това ми напомни за лова ми - аз убивах, за да ям. Нещо сякаш ме проряза в корема, но после се усмихнах - не бях виновна за това, което съм и не го бях пожелала сама.
Чу се шум някъде встрани. Обърнах се. Лицето м исе разтегли в усмивка и проговорих на висок глас:
- Излез, ела. Няма да те ям.
Все пак нямаше да влизам в ролята на такъв хищник. Опитвах се да си налагам стандарт за жертвите с и- пропаднали в бездънни душевни ями и никому не нужни.Сега оставаше да разбера дали човекът спада към този стандарт или не.
Върнете се в началото Go down
Мина Карш
Модератор
Модератор
Мина Карш


Име на героя : : Мина Карш
Години на героя : : 21
Раса : : муза на танците
Дарба : : телепатия,телекинеза,лекуване,контрол над умът
Връзка : : Katherine Dominique
Семейство : : няма
Професия : : лекарка
Брой мнения : 116
Reputation : 5
Join date : 29.07.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 7:04 pm

Имах свободен ден и реших да се разходя в гората и да послушам звуците на природата.Така пленяващите песни на птиците и вятърът в короните на дърветата.Беше така вълшебно и омайващо.Спрях се под едно огромно дърво,погледнах нагоре и се заслушах в песента на червеношийката в короната му,затворих очи опиянена.След минута чух промяна във вятърът,някой бягаше в моята посока с невероятна скорост,но по движенията му разбрах,че е вампир.Ако бе демон щях да загазя здравата,защото танцът ми няма ефект над тях.Бързо се скрих и изчаках да отмине,но тя се спря и се обърна към мен.
- Излез, ела. Няма да те ям.
Излезнах из зад дърветата и й се усмихнах.
-Здравей.Поздравих я.-Аз съм Мина...
Знам,че тя няма да ме нарани,няма да успее да се доближи достатъчно за да го направи.
-На лов?-попитах я и бързо погледнах към посоката в която тя бягаше.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 7:53 pm

Вампирите притежаваме не само бързина, но и добро и проницаемо обоняние, с което си служихме често. Именно в този момент аз поех незабелязано дълбоко въздух. Издишах също тока бавно и я погледнах. Какво да очаквам? Скоро щеше да стане ясно. А, колкото до миризмата, от нея ми стана ясно, че та не е човек. До сега съм имала сблъсъци с различни същества, резултат от моята миграция. Ето сега обаче не разпознах миризмата - не ми беше позната, следователно трябваше да проява предпазливост и да внимавам за нежелани изненади. Дори да бях един вид престъпница, все още не ми се искаше да ме заличат от лицето на земята. Обичах си живота и щях да се боря със зъби и нокти, за да си го запазя, и нямаше да се предам пред нищо, каквото и да е било то.
Така че сега я гледах в очите, размишлявайки за по-следващите събития.
Бях се вглъбила в мислите си и за малко сякаш не бях тук.
Думите `и ме изкараха от тази забрава и усетих как въпреки усмивката ми, едната ми вежда се повдигна от изненада.
Сега всичко ми стана ясно, а именно не се очертаваше да има битка помежду ни, или поне за сега. Нямаше да бъде тя моята мишена, докато не разбера каква е. Следователно сега трябваше да подтисна жаждата си. Преглътнах бързо, а сякаш глътнах цяла топка. Но веднага се усмихнах, за да прикрия това - не знаех дали е разбрала, че съм вампир.
- Здрасти - отвърнах. - Аз съм Франсис или само Франси.
Кимнах и се приближих до нея, като подадох ръка да се здрависаме.
Върнете се в началото Go down
Мина Карш
Модератор
Модератор
Мина Карш


Име на героя : : Мина Карш
Години на героя : : 21
Раса : : муза на танците
Дарба : : телепатия,телекинеза,лекуване,контрол над умът
Връзка : : Katherine Dominique
Семейство : : няма
Професия : : лекарка
Брой мнения : 116
Reputation : 5
Join date : 29.07.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 9:36 am

Усмихнах се и предпазливо хванах ръката й.Не смятам,че между нас ще има битка,но и да имаше ще се радвам на това.Отдавна не съм участвала в сражение.
-Сигурно си много гладна...виждам как се опитваш да прикриеш жаждата си,но не си сигурна.-усмихнах се дяволито и сложих ръка на рамото й.-Иди и се нахрани дете,аз ще изчакам.Мога само да предположа за мъката ти и предпочитам да говорим спокойно,отколкото да гледам как гориш.
Кимнах в посоката на плячката й която се отдалечаваше все повече и махнах ръката си от рамото й.Познавам много вампири и винаги изпитвам жал към тях когато гладът ги настигне.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:48 pm

Освен като вампир, аз явно бях странна. И това си проличаваше от действията ми.
Разкъсвах се между две желания, които ме дърпаха в две различни посоки, както когато две кучета дърпат едно нещо и всяко го иска за себе си. сега се чувствах точно по този начин и съчувствах на кърпата.
Слънцето подаде слънчевите си лъчи от облаците и озари мястото, на което бяхме двете. Отстъпих назад и останах в сянката на дървото. Вдигнах крак и се подпрях на ствола, като останах видимо спокойна, но отвътре всичко ми кипеше. Костваше ми доста да запазя това спокойствие. Но знаех, че няма да го задържа дълго.
Почувствах се по - спокойна на сянка под дървото, предпазена от величествената му корона. Така имах малкото време да се замисля и да взема решение.
Чувствах как гладът ме изгаря и трябваше скоро да го утоля, а знаех къде е моята плячка и това ме изгаряше още повече.
Гледах ту нея, ту в онова изтощено и бедно съществуващо същество, което сега сигурно се проклинаше. Само за секунди щях да го стигна и без да му мисля да си взема полагащото ми се. Тази мисъл предизвика усмивката ми.
Но също така исках да остана и да видя на какво е способна Мина.
Без кръв обаче нямаше как да стане, така че бъдещите ми действия вече ми бяха ясни.
Усмихнах се и прошепнах:
- Чакай ме.
Затичах се бързо напред, усещайки миризмата на наградата си все по-силно и по-силно.
Стигнах го и го нападнах в гръб, а силният писък изчезна за секунди. Вече бях готова.
Върнах се обратно, но спрях зад гърба на чакащата. Щях да я нападна в гръб.
Погледнах към един пулу-отчупен клон.
Той се стовари и на лицето ми се появи самодоволна усмивка. Но тя отскочи.
Върнете се в началото Go down
Мина Карш
Модератор
Модератор
Мина Карш


Име на героя : : Мина Карш
Години на героя : : 21
Раса : : муза на танците
Дарба : : телепатия,телекинеза,лекуване,контрол над умът
Връзка : : Katherine Dominique
Семейство : : няма
Професия : : лекарка
Брой мнения : 116
Reputation : 5
Join date : 29.07.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 9:24 pm

Виждах,че тя се двоуми и че е намислила нещо,но не разбирах какво.Само ако моята любима бе тук.Изведнъж тя тръгна след плячката си и за щастие тази плячка не бях аз.Дано не се бави много,мразя убийствата,но най-много когато вампир се храни.
Минаха няколко минути,мислех,че ще е по бърза,но явно...вятърът ме предупреди като чух как развя леко дрехите й и бързо се отместих.Тя искаше да ме убие,щях да съм поласкана,че иска кръвта ми и бих и се дала,но любовта на вечният ми живот все още диша,а докато тя е жива аз няма да се дам без бой.
-Не си играй с мен,вампирче!
Заповядах й но тя ме нападна,не искам да я нараня,защото знам,че е просто гладна за това просто ще отбягва ударите й.Което беше много лесно,докато тя не ме изненада и не се ме одра клонът по едната ръка.Раната беше дълбока,но зарасна достатъчно бързо.Само две капки кръв.
-Това ще остави белег...
Казах и погледнах ръката си,където наистина имаше голям белег.Той щеше да е там поне една седмица.Вече бях ядосана и се отказах от защитната си позиция.С леки движения на ръцете си тялото си тя вече беше спокойна.
-Така е по-добре.-казах и застанах на няколко крачки от нея.-Сега ако обичаш,били ми казала какво беше това?!
Разбира се говорех за атаката й.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 7:02 pm

Не че бях озверяла за кръвта `и, след като вече бях отнела един, може би, невинен живот. Взех жизненоважната за мен кръв, от която зависех. Това ни е лошото на вампирите - пристрастяваме се и трудно можем да се откажем, всъщност беше невъзможно. Почти...
Но за мен беше непосилно да изкарам по-дълго от нормалното.
Нямаше как да се откажа от това, което съм. Някога се мразех, ненавиждах се. Но все пак ставах вампир.Примирих се и продължих да ловувам. Ограничих се в полза на жертвите да ги отсявам .
Вече не усещах парещия глад и се контролирах, но нямаше как да откажа и нейната - при това не на човек.
Въпреки всичко, нападението ми не беше за да я убия, а за да разбера на какво е способна. Беше ми интересно, а любопитството ме глождеше. Такава бях и такава щях да си остана.
Почувствах се някак успокоена, почти уравновесена, покорна - сякаш ми се прииска да седна и да се подчиня като кученце.
Явно това беше част от силата `и. Не ми се понрави, изобщо даже не ми хареса.
Различни начини да избягам и да нападна отново се завъртяха в главата ми, както глобусът се върти на поставката си.
- Нищо - промълвих тихо.
Усмихнах се дяволито и бавно направих крачка назад. За разлика от нея, следващият ми ход беше по-бърз, но не прекалено - отстъпих встрани и изчезнах сред дърветата.
Появих се зад нея, след като заобиколих. Прошепнах едва чуто:
- Какво си ти?
Направих встрани и се облегнах на едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Мина Карш
Модератор
Модератор
Мина Карш


Име на героя : : Мина Карш
Години на героя : : 21
Раса : : муза на танците
Дарба : : телепатия,телекинеза,лекуване,контрол над умът
Връзка : : Katherine Dominique
Семейство : : няма
Професия : : лекарка
Брой мнения : 116
Reputation : 5
Join date : 29.07.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 7:11 pm

Мразех да ме изненадват,но тя нямаше да забие зъбите си във вратът ми,разбрах го когато си отдръпна,а можеше да го направи,но тогава Катрин щеше да се надигне.А през годините съм видяла на какво е способна тя и то от първият ред.
-Нещо което никога не си виждала и може би няма да видиш...
Освен ако сестрите ми,не искат да ме навестят.Обърнах се към нея и я изгледах преценително.Чудя се как ли ще въздейства кръвта ми на един вампир,а ако й позволя да пие...дали ще иска още.Но дори и да стане така,няма да може да ме убие от кръвозагуба,все пак съм безсмъртна.
-Искаш ли да опиташ от мен?
Попитах я и отметнах косата си назад.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 7:34 pm

През мен мина някаква вълна от енергия, сякаш от ток. Кожата ми настръхна и усетих как ръцете ми стават студени. Лявата ми ръка се вдигна и докосна другата по лакътя. Ноктите ми се забиваха дълбоко, но спрях. Отпуснах се за миг назад. Гърбът ми се облегна на ствола и го усетих студен до кожата си. Усмихнах се отново, както преди - същата предизвикателна усмивка. Колко ли дразнещо беше това?
- Нали виждам? - отговорих на думите ми. - Кажи ми преди да впия зъбите си в теб.
В гласа ми се чу нотка на едва забележимо отчаяние, която тя долови, и предизвика нейната усмивка. Това ме раздразни. Защо предложението `и да пия от нея, от нейната кръв, ме караше да се чувствам още жадна? Въздъхнах и се замислих. Дали да приема или да отхвърля? Щях ли да съжалявам? А, ако ми харесаше?
В главата ми настана революция. Всички мои сетива клоняха към това да забия зъбите си в нея, колкото и глупаво да звучеше. и да съжалявах нямаше да бъде дълго и ако ми харесаше...щях да търся такава плячка.
Добре, значи беше решено да пия от кръвта `и, но малко - поредното препятствие, което си налагах сама на себе си.
Приближих се с усмивка - спокойна. Доближих се и следващото нещо, което усетих, беше кръвта`и...
Отдръпнах се и се избърсах от кръвта по устните ми.
- Стига - промълвих. - Каква си?
Трябваше да знам от какво пия.
Върнете се в началото Go down
Мина Карш
Модератор
Модератор
Мина Карш


Име на героя : : Мина Карш
Години на героя : : 21
Раса : : муза на танците
Дарба : : телепатия,телекинеза,лекуване,контрол над умът
Връзка : : Katherine Dominique
Семейство : : няма
Професия : : лекарка
Брой мнения : 116
Reputation : 5
Join date : 29.07.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 7:44 pm

Усмихнах се,тръпката която усетих беше невероятна,исках да я притисна към себе си и да усещам продължително тази тръпка.Но тя спря,стори ми се,че е минал едва един момент,определено не ми беше достатъчно да изпитам до толкова това чувство за да мога да премина нататък.Погледнах я и се усмихнах,внимателно избърсах една капчица кръв от брадичката й и се усмихнах.
-Муза...-прошепнах и направих един пироет около нея.-...на танца.
Усмихнах се чаровно и се вгледах в очите й.
-Аз съм стара като светът..поне духът ми е,а тялото ми...все така младо.Но за кръвта ми...сега само ти можеш да кажеш....и...можеш да пиеш от мен колкото си искаш,няма да ме убиеш.Невъзможно е да умра.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 8:36 pm

Думите `и ме изненадаха, но не чак толкова, все пак аз също бях безсмъртна. Муза? Не ми беше ясно, но не ме и заинтересува толкова, колкото се очакваше.
- Пих от кръвта на муза - измърморих.
Погледнах към дясната си ръка, очаквайки да зърна часовника си, но той не беше там. Въпреки това обаче подозирах, че е към привечер. Предпочитах нощта, просто тя ме харесваше повече - тя и загадъчността `и. Толкова я предпочитах пред деня, чувствах се по-самоуверена, сигурна, че тук имам пълна власт.
Отново се върнах в предишната си поза и се замислих за всичко случило се. Не съжалявах, нито бях ядосана, че го направих. Важното беше, че успях да си припомня, че в мен още имаше частичка от човешката ми същност, пред мен се явиха всички, чиято кръв бях изпила - винаги ставаше така. И това ме накара да се отдръпна.
- Ами кръвта ти беше...-замълчах. Погледнах я и се засмях. - Става...
Това щеше да я подразни. Усмихнах се и се обърнах с гръб към нея. Вдигнах поглед към небето. Май беше време да си ходя...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старата люлка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата люлка    Старата люлка  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Старата люлка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Let's go hiking :: The forest-
Идете на: