The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексПланинската поляна  - Page 2 I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Дрейк
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Scott
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Ни́ке
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Dean Winchester
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Natalie Snake
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Мина Карш
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Christian Kane
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Планинската поляна  - Page 2 Vote_lcapПланинската поляна  - Page 2 Voting_barПланинската поляна  - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Планинската поляна  - Page 2 Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Планинската поляна  - Page 2 Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Планинската поляна

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Планинската поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинската поляна    Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 10:09 pm

- Аз пък не знам коя е майка ми.Как се казва,каква е - нищо.Сякаш съм се появила от нищото или по-скоро съм резултат от някоя любовна афера.Понякога се чудя какво толкова е заинтригувало баща ми ,че се е върнал да ме вземе след раждането - продължавах да вървя като гледах да избягвам калните пътеки ,заради Марина.Всеки път ,когато се срещах с него, се заяждах и казвах по нещо като непряко засягах темата за майка ми,защото директният начин - е патих си от него.
- Чудила ли се се кой е баща ти?
Върнете се в началото Go down
Марина Хард
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Марина Хард


Име на героя : : Марина Мередит Хард (Ерида)
Години на героя : : Древна, колкото света. Изглежда на 21.
Раса : : Богиня на раздора и съперничеството.
Дарба : : Може да отнема и връща животи чрез целувка, превръща се в сянка, омайва с поглед.
Семейство : : Дъщеря на богинята Никта. Внучка на Хаос.
Професия : : Поражда скръбта, битките, убийствата, споровете и беззаконието. От друга страна ражда труда.
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 31.07.2011

Планинската поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинската поляна    Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 3:32 am

- Всъщност... не. На Олимп всичко е доста объркано. Баща ми... никой не знае кой е, дори не знам дали имам такъв. Знам кой е дядо ми - Хаос. Буквално. Чувала ли си за Тартар, ах, там е прекрасно, поне за мен де, другите го приемат като място за заточение.
Върнете се в началото Go down
http://greeks.bulgarianforum.net/
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Планинската поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинската поляна    Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 11:40 am

- Изглежда доста се различаваш от семейството ти.Предполагам е трудно да седите заедно на една маса без да започне някой спор -предположих след като разбрах част от историята й.Даже си го представях.Великите богове седят заедно ,докато едно подмятане не подейства като искра и не разпали спор.Почти същото нещо ставаше с мен и баща ми..Поляната беше към края си.Оставаше ни още малко преди да започнем слизането надолу към града.Обърнах глава назад,за да видя изминалата част от поляната.Не се знаеше кога пак ще дойда тук и исках да запомня повече неща от нея.Оправих си раницата и осъзнах,че видът ми не е подходящ за никое заведение.Трябваше да се преоблека.
- Марина имаш ли нещо против първо да отскочим у нас,за да оставя раницата и да се преоблека? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Марина Хард
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Марина Хард


Име на героя : : Марина Мередит Хард (Ерида)
Години на героя : : Древна, колкото света. Изглежда на 21.
Раса : : Богиня на раздора и съперничеството.
Дарба : : Може да отнема и връща животи чрез целувка, превръща се в сянка, омайва с поглед.
Семейство : : Дъщеря на богинята Никта. Внучка на Хаос.
Професия : : Поражда скръбта, битките, убийствата, споровете и беззаконието. От друга страна ражда труда.
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 31.07.2011

Планинската поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинската поляна    Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 2:58 pm

- Не, няма проблеми. - казах. - Да, различавам се, защото съм една от първичните сили. Имам предвид, произлизам от хаоса, а и повечето богове са скучни. Толкова са справедливи... освен Арес, него го харесвам. - засмех се.
Върнете се в началото Go down
http://greeks.bulgarianforum.net/
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Планинската поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинската поляна    Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 5:43 pm

- О да.Война ,паника ,раздор.Направо сте си сродни души - подсмихнах се.Представих си ги двамата рамо до рамо стоейки и гледайки бягащи и разярени тълпи.Опасна комбинация.Поляната вече свърши и отново хвърлих един поглед назад."Скоро пак ще дойда" казах си и отново се извърнах към пътя.
- За щастие живея наблизо - казах на Марина точно като започна слизането надолу.След по-малко от част щяхме да сме в къщата ми...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Планинската поляна  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планинската поляна    Планинската поляна  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Планинската поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Зелената поляна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Let's go hiking :: The mountains-
Идете на: