The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексЙорк,Великобритания 2000г. I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Дрейк
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Annabelle Scott
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Ни́ке
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Dean Winchester
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Natalie Snake
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Мина Карш
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Christian Kane
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Йорк,Великобритания 2000г. Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Йорк,Великобритания 2000г. Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Йорк,Великобритания 2000г. Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Йорк,Великобритания 2000г.

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 3:53 pm

Поредният дъждовен ден в Йорк тази седмица,но времето не можеше да ме спре да си взема своето.Облечена с тъма рокля и сако,носейки куфарче в едната ръка,а чадър в другата, се бях насочила към местен лекарка станала популярен в близките години с уменията и готовността да помага на хората.Една от моите клиенти.Преди време ме беше намерил и дошъл с молба за кариера и умения.Тогава беше само една санитарка в местната болница с мечта да стане прочут и способен лекар,но е нямала възможността да я осъществи.Е, аз го направих вместо нея и сега идвах за това ,което ми се полагаше.Влязох в болницата и попитах за кабинета й.Жената на регистратурата ми каза накъде да отида и след малко вече бях пред въпросната стая.За мой късмет тя беше в обедна почивка и нямаше хора чакащи пред вратата.Влязох без да почукам.Жената беше готова да започне с поучителни речи ,но виждайки ме думите в устата й замряха.
- Времето ти изтече - казах и последвах куп молби от нейна страна ,но сделката си е сделка.Чрез дарбата си успях да я укротя и спокойно свърших работата.Тялото й се свлече на земята ,а в ръцете си държах душата й.Прибрах я в черният куфар и излязох от кабинета сякаш нищо не е станало.Подсмихнах се и напуснах клиниката.Вън все още валеше ,даже малко по-силно от преди малко.отворих чадъра си и тръгнах по улицата.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:12 pm

Британия,как ненавиждах тази страна.Тук се чувствах далеч от домът и в същото време близо до него.Тези британци си нямат на идея колко са жалки,а жените им са досадни.Не мога да върша почти никаква работа тук,но колкото и да се смятат за примерни,дори и една капка от магията ми и се хвърлят като животни подивели от страст един върху друг.Колко грозна гледка,добре,че не ми се налага да ставам свидетел.За щастие съм тук само защото бях у дома в Ирландия.Исках да видя как са хората там и да изпия по някоя и друга чаша истинско уиски.Днес се разхождах по улиците на Йорк,самолетът ми за Австрия заминава след няколко дена и аз няма какво да правя.Доста е смешно като се замисля.Дъждът,едно от нещата които мразя и обичам едновременно.Той ми пречеше да виждам понеже бях излязъл без чадър и заради него се блъснах в някого на улицата.
-Внимавайте! Вие сте тази с чадърът...-казах и леко се засмях.Хванах дръжката на чадърът и го дръпнах така,че и аз да мога да застана под него.
-Сага...-казах и я погледнах по-хубаво.-По едно питие?
Попитах я самодоволно и погледнах кръчмата пред която бяхме застанали.Не изчаках отговор,а само отворих вратата,влезнах и задържах отворено за да може да влезне и тя.Усмихнах се и кимнах на вътре от където се носеше топлина и мирис на готвено.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:29 pm

Не вярвах,че освен дъждът да спре и да си разчистя сметките ще се случи нещо интересно,но ето че стана.Един непознат дойде под чадъра ми и ме покани на по питие.Без да дочака отговора ми вече беше влязъл в заведението ,държеше вратата отворена и чакаше да го последвам.Щях да кажа не и да го подмина ,но топлината и ароматът на храна идващ от вътре промени решението ми.Затворих чадъра и последвах непознатият до една от масите в заведението.Вътре беше сухо,топло,чуваше се приятна музика,а гозбите ,поднасяни от келнера на другите маси, провокираха глада ми.
- Това ли правиш с всички момичета?Спираш ги посред дъждовен ден и ги каниш в приятно заведение ,на което не могат да откажа? - попитах непознатия и този момент келнера остави две менюта.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:35 pm

-Не,това правя с момичетата,който не си гледат в краката и допълнително намокрят човекът в който са се блъснали с водата от чадърът си.-усмихнах се и бутнах менюто обратно към сервитьора.Бях идвал тук един два пъти в последните две седмици.
-Обичайното.-казах на момчето.
-И аз пиене ли?-попита той и аз кимнах.-Веднага,Мичъл.
Той изчака поръчката на младата дама и се отправи към кухнята,не мина много време докато донесе чашата ми с уиски.Отпих от нея,с една ръка махнах водата от косата си и се обърнах към момичето.
-Както разбра аз съм Мичъл.А ти си?
Не си падам по формалностите,а и тя едва ли има нещо на против.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:47 pm

Намръщих се.Той е този ,което се блъсна в мен.Загледах се в менюто.Да видим..нещо за пиене?Може би кола,нямах намерение да си поръчвам някакъв алкохол предвид мъжа отсреща.А за ядене..може би нещо с пилешко месо.Сервитьорът дойде и от краткият разговор проведен между него и мъжа разбрах,че е редовен клиент.Поръчах си и след като келнера се отдалечи отговорих на въпроса.
- Аз съм Ванеса.Значи си редовен клиент?
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 5:00 pm

Усмихнах се широко щом тя се намръщи,знаеше,че съм прав,но няма значение.Отпуснах се на столът си и се загледах през прозорецът.
-Правиш си прибързани заключения.-предупредих я и запалих цигара.-Идвам тук от две седмици,защото съм тук за две седмици и тук имат това което искам...
Казах и изчаках момчето да остави храната ни и да се върне към останалите клиенти.
-А ти? Какво правиш на такова дъждовно място.Приличаш ми на слънцелюбиво момиче.-усмихнах се и отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 5:15 pm

- Две седмици са си две седмици.Пак си навъртял оборот на заведението - усмихнах се доволно и неодобрително размахах ръка за да прогоня цигареният дим.Не бях особено голям фен на цигарите.Вярно за кратко пушех,но се отказах преди да съм се пристрастила напълно.Поръчките ни дойдоха и преди да отговоря отпих от колата.
- Обичам слънцето,обичам дъжда,но какво значение има?Когато става дума за работа ,никой не те пита какво обичаш и какво не - с ножа отрязах малко от месото и го опитах.Беше вкусно.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 5:45 pm

-Значи си по работа.С какво се занимаваш?
Пресегнах се за ножът и ,уж без да искам, внимателно погалих кожата на ръката й пращайки похотливи мисли към съзнанието й.След това нарязах пържолата си и с едно малко парче си взех и от картофеното пюре и огледах бара.
-Мястото е приятно и с добри хора.-казах след като преглътнах.Веднага щом видях,че димът й пречи изгасих цигарата.
-Надявам се така да е по-добре?
Усмихнах й се и тихо продължих да изпразвам чинията си.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 6:44 pm

С какво се занимавам?
- Работя в адвокатска кантора.В момента съм в командировка.Сигурно си чувал за доктор Джонсън.Аз съм нейният личен адвокат и отговарям за завещанието й.Днес имах среща с нея,тъй като искаше да промени някои неща - казах гледайки го право в очите.Лъжа с малко истина.Не работех в адвокатска кантора,бях в нещо като командировка и наистина се срещнах с докторката,но не за да нанеса корекции в завещанието й ,а за да си прибера дължимото.Мичъл нямаше въобще да се усети.това беше една от добре репетираните ми версии пък и бях доста ..убедителна.Отпих от колата и оставяйки я усетих как Мичъл погали ръката ми.Погледнах ръката си и после него.Едва сега си давах сметка за външният му вид - небрежният вид на косата му правите черти,тъмните очи ,а също и устните...какво ли беше да ги целунеш.А тялото му....дори през дрехите се забелязваха добре оформените мускули резултат на усилени тренировки и ..чакай.Какво по дяволите си мисля?Осъзнах,че бях прехапала устни и той ме наблюдаваше.Леко се изчервих.Усмихнах се и се съсредоточих върху храната си.Какво стана преди малко?Бях на път да си го представя гол ,как ме държи в прегръдки си и...спри се.
- Верояно си прав за хората - казах след известно време мълчание ,за което пеполових чинията си. - и благодаря ,че загаси цигарата.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 9:55 pm

Усмихнах се широко и довърших уискито си.
-Пак заповядай.
Казах и се опитах да довърша и малката салата която беше като гарнитура,но не защото съм лаком,а защото обичам тези малки червени доматчета.
-Та кога взе душата й?-попитах я напълно спокойно,вече разбрах каква е и защо е в градът.Не съм глупак,а и съм на тази земя доста от отдавна.С Адам сме ходили за риба...не баш,просто така се казва.Погледнах я и се усмихнах.-Ясно.Радвам се че си свършила работа преди да се срещнем.Знам колко е неприятно да се измъкваш сутрин от леглото,защото имаш работа.
Усмихнах се и се протегнах да оправя яката на блузата й.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 10:09 pm

Останах спокойна на мястото си.Значи така,което обясняваше случката преди малко.
- Преди малко - погледнах към часовникът си. - Вече трябва да са я намерили и да изследват причината за смъртта.Инфаркта не е напълно необичаен за нейните години не мислиш ли Мичъл или по-скоро Похотливост.
Присвих очи.Как не се сетих по-рано?Колко наивно да смятам,че случайно съм си мислила тези неща,след случайното докосване.
- Как върви работата при теб?Липсват ли ти миналите времена на разврат - продължавах с все същият равен и спокоен тон.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 10:16 pm

Погледнах я с присвити закачливи очи и се наведох към нея за да прошепна:
-Развратът е вечен..като мен.
Направих знак на момчето да вземе празните чинии и да ни донесе по още нещо за пиене.След това избърсах ръцете си в една салфетка и се усмихнах.
-Странно е че чак сега го забеляза.Повечето като нас...се усещаме от разстояние.-усмихнах се закачливо.-Но си признай...и преди да те докосна си мислеше за леглото или е било нещо друго.Например...как прокарвам пръсти през косата ти и целувам жадно меките ти устни.Но...дори се съмнявам,че си мислела за това...най-вероятно си се надявала на сделка с която да вземеш душата ми...е...аз нямам душа за вземане....
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 10:39 pm

Очите ми се разшириха.
- Грешиш и за едното и за другото - не се пали,не се пали.. - Знаеш ли защо те последвах - сега за на свой ред се бях приближила до него. - не можех да устоя на топло местенце,къде можех да си почина.И знаеш ли какво?Въобще не си мислех онези неща,преди да ме докоснеш.
Облегнах се назад и отпих от питието,което беше поръчал.Уиски..хм.Дотук с намерението ми да не пия алкохол.С свободната си ръка докоснах куфарчето,за да се уверя,че е до мен.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 10:49 pm

-Но определено си го помисли след като те докоснах...и все още си го мислиш.
Погледнах в очите й и знаех,че бях прав.Това което тя не знаеше,че докосването трябваше да изпрати мисъл за целувка не за нещо повече.Това което си е помислила е било изцяло от нея,аз само го събудих.
-Нека те попитам нещо...-казах напълно сериозен.-От кога не си правила секс?
Определено си го просех,защото тя може и да не ми се върже на акъла.Но все пак съм дошъл на почивка,а не да работя,макар,че това да бъда аз...не си е никаква работа.А и ако стане стане.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 11:07 pm

Нямах отговор.Просто седях там впила поглед в масата,стараейки се да не го гледам.Той си играеше с мен и с чувствата ми.Беше намерил начин да ме докара до това състояние.Въпросът му ми дойде като гръм от ясно небе.Погледнах го и видях сериозното му изражение.
- Аз..- започнах несигурно,но се опитах да го променя. - Аз не съм много сигурна.Защо ми задаваш такъв въпрос?да не би да си водиш някакъв списък или нещо такова?
Отново възвърнах самообладанието си и се подпрях с лакти на масата,гледайки право в очите му.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 11:18 pm

-Не,няма списък.-усмихнах се и се вгледах в очите й.Внимателно взех едната й ръка и я приближих към устните си.-Просто се опитвам да разбия черупката...
Внимателно целунах ръката й,беше нежно и опияняващо докосване което продължи около две секунди.Имах интерес към това момиче,толкова..странна и интересна.
-Просто искам да науча повече за едно красиво създание.Нима това е толкова лошо?
Приближих още към нея,като гледах ту устните й,ту очите й.Тези красиви зелени очи и признавам,че с радост бих прокарал пръсти през тази мека като коприна кестенява коса.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 1:30 pm

Целувката и като цяло самото докосване ме накараха да изтръпна.Не разбирах как оказва такова влияние върху мен.
- Вероятно наистина няма нищо лошо.
Погледът му - омайващ,както думите му, и изгарящ същевременно.Усещах близостта му и изпитах желание да протегна ръка и да докосна лицето му, да целуна устните му... Несъзнателно погледнах към тях и в следващият момент се целувахме.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 8:45 pm

Видях желанието й,най-накрая си призна,че иска нещо повече от словесна борба.Наведох се към нея и хванах брадичката й с едната си ръка,тя отвърна на целувката ми.Това ме накара да се усмихна.Прокарах пръсти през косата й и продължих да я целувам.
-Много си мила...
Прошепнах върху устните й и се обърнах да поръчам сметката.Докато вадех пари от портфейла си я погледнах.
-Какво ще кажеш да се разходим и да те изпратя? Имаме време да се опознаем.Ще съм тук още няколко дена...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 9:02 pm

Усмихнах се в отговор.Харесваше ми да усещам устните му върху своите,пръстите в косата ми.
- Добре - съгласих се веднага. - само ме извини за момент.
Станах от мястото си отивайки до тоалетната.Вътре имаше още две момичета,но това не ми пречеше.След като излязох от кабинката измих ръцете си , наплисках лицето си с вода и се погледнах в огледалото.Изглежда ,че през цялото това време съм имала нужда от мъжка ласка,но не съм го осъзнавала...Постоях около минута гледайки втренчено към образа си преди да влезе някой друг в тоалетните.Оправих косата и грима си и се върнах при масата.Усмихнах се на Мичъл и взех нещата си.
- Предлагам ти да носиш чадъра.Все пак си по-висок от мен.
Той беше с около глава по-висок от мен,а аз носех токчета.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 9:30 pm

Изправих се и облякох якето си,сложих изрязаните ръкавици и взех чадърът си,като застанах до нея предложих лакътят си и тя хвана ръката ми.
-Госпожице...
Усмихнах се и двамата излезнахме от заведението,аз излезнах преди нея за да отворя чадърът.Двамата тръгнахме по тясното тротоарче към близък парк,точно в сърцето на градът.
-Какво прави през последните..да кажем сто години? Участва ли във втората световна или беше някъде другаде?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 9:39 pm

- Последните сто години?Да видим.. - замислих се и междувременно прескочих една локва. - Може да се каже ,че съм участвала така да се каже.Бях една от тези,които изпращаха писма на близки,пишех за събитията от войната.Доста удобна позиция.Бях в Европа през повечето време и така.Ами ти?Какво правеше през последните сто години?
Едва ли е имал много работа по време на войните,но ми се струва ,че си е наваксал последните 20-30 години.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:01 pm

-Аз ли?-огледах улицата.-През войната...колкото и невероятно да е бях войник.Бях прост капитан и не видях много от бойното поле..което значи,че не се бих от страната на руснаците.А това значи,че се бих от губещата страна...за жалост....
Тогава се чувствах странно през цялото време,сякаш предавам някого.Но това бързо отмина когато войната свърши и нещата се върнаха към нормалното,както и аз.
-А до това което правя...повече помагам на двойки,но не обещавам вечна любов,а малко страсти за една-две нощи...понякога и за по-дълго време...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:17 pm

- Интересно.Не предполагах,че си участвал.И какво те накара?Тоест защо го направи?Можеше просто да заминеш някъде далеч от всичко това ,например в Австралия,но си останал - попитах с любопитство.Бях много изненадана,че и той е взел някакво участие във войната.Изглеждаше ми много странно,макар с този външен вид да изглежда като много добър войник.
- Никой не може да обещае вечна любов - казах и прескочих друга локва.

Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:37 pm

Усмихнах се и на следващата голяма локва я хванах през кръста,притиснах я към себе си и я повдигнах.Беше доста голяма локва,но на мен не ми преци ако се намокря,стига тя да остане суха.
-Бих се,защото...исках.Не защото вярвах в думите на Хитлер или на останалите хора.Просто исках малко разнообразие във вечният си живот.Нали ме разбираш?
попитах я и я погледнах в очите,след това отново погледнах надолу за да видя къде стъпвам.Когато минахме локвата я пуснах и я изчаках да ме хване под ръка и да продължим.
-Ами ти? Защо участва?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:49 pm

Той ме повдигна докато минавахме през голямата локва.После ме погледна право в очите и аз направих същото.Почувствах,че няма да мога да откъсна поглед от очите му.
- Разбирам те - отговорих и го хванах под ръка.
- Моите причини са почти същите.Тогава ме обзе онова чувства и се чувствах зле ,заради това ,което правя.Пишейки тези писма не ме накара да се почувствам по-добре,но поне по някакъв начин помагах.Семейството на даденият човек знаеше дали той ще се върне или не ,а не пропиляваше остатъка от живота си в чакане.Бях спряла да сключвам сделки,което разгневи баща ми.С него сме в сложни отношения...добре де ,той ми е шеф.Този натиск от негова страна ме принуди отново да продължа със сделките и.. - въздъхнах. - се възползвах от чуждото нещастие,за да спася себе си.
Забих поглед в земята.Това не беше от нещата ,с които се гордееш,но какво да направя.Няма връщане назад.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Йорк,Великобритания 2000г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Йорк,Великобритания 2000г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Jacksonville :: Do you remember when ?-
Идете на: