The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Дрейк
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Scott
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Ни́ке
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Dean Winchester
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Natalie Snake
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Мина Карш
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Christian Kane
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_lcapЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Voting_barЙорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Йорк,Великобритания 2000г.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 9:33 am

-Съжалявам...
Казах загледан в пътя пред нас.Не знам какво да кажа в този случаи,но виждам,че тази тема определено не й харесва.
-През годините срещнах доста интересни личности. Хю Хефнер на 21 беше доста симпатичен,сега ми се иска да го вкарам в гроба.-казах и се засмях,но го направих доста несигурно.Погледнах към нея и се усмихнах.-Извинявай,имам навикът да сменям темата когато не знам какво да кажа.И в този случай е така защото...не разбирам твоята работа и може би никога няма да я разбера....
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 11:26 am

Усмихнах му се в отговор.
- Не се притеснявай.Хубаво е ,че намираш начин да поддържаш разговора и не оставяш да се възцари неловко мълчание.
Почувствах се облекчена,че темата на разговор бе сменена.Бях откъсната от онзи спомен и ми стана интересно за човекът,който е познавал.
- Та кой е този Хю Хефнер?Звучи ми познато,но в момента не се сещам.А и какви други хора си познавал?
Щеше ми се да науча малко повече за него.Беше интересен и под това държание се криеше много повече отколкото изглежда.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 12:47 pm

Усмихнах се зарадван,че тя няма нищо против.
-Той господин Плейбой.Нали знаеш...онзи с многото "зайчета" в домът си.Познавам много известни личности като...Хитлер,но това е вече ясно.Познавам Елвис,Едит Пиаф...тази жена има невероятен глас.Познавам още Наполеон,прочутият Волфганг Амадеус Моцарт,Ал Капоне,Алфред Нобел и още много други хора. Колко интересни са всички те...Ами ти?Кого познаваш или някога си искала да срещнеш?
Попитах я омагьосан от спомените си.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 6:16 pm

Кимнах.Не го познавах ,пък и едва ли съм изпуснала много.Най-много някоя оферта да се присъединя към неговите "зайчета".
- Ами познавам Бетховен,Моцарт.По едно време много се интересувах от изобразително изкуство.Запознах се с Леонардо да Винчи,Пикасо, също така и с други художници,някои писатели,например Стивън Кинг и така.Запознах се и с някой владетели,но както и да е.Не мога да ти отговоря на въпроса с кой бих искала да се запозная още.
Наистина не знаех.С който съм искала съм се запознала..Видях наблизо надписа на хотела, в който бях отседнала.
- Виждаш ли онзи хотел? - попитах го. - Там съм отседнала.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 6:45 pm

Целува нежно бузата й и двамата тръгват към хотелът.
-Много интересни хора си срещнала.Леко ти завиждам за Да Винчи...-усмихнах се закачливо и я хванах през кръста.-Къде беше преди да дойдеш тук в Англия?
Попитах я много заинтересуван и отворих вратата на хотела щом стигнахме.Задържах я за да влезе първа и после с крак за да затворя чадърът и да го изтръскам от водата.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 7:37 pm

Хвана ме през кръста и това ме накара да се усмихна.
- Бях в Южна Корея - отговорих.Не бях там толкова по работа,колкото за удоволствие.Той като истински джентълмен отвори вратата на хотела и ме остави да мина първа.Докато той затваряше чадъра отидох до рецепцията и поисках ключа от стаята си.
- Взех ключа - казах и му го показах.
- Ти къде беше преди да дойдеш тук в Англия - попитах го след като влязохме в асансьора.Бях натиснала копчето за 7 етаж,където се намираше стаята.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 10:30 pm

Последвах я в асансьора.
-Нека да видим...Сан Ф
рансиско,не,не...Монте Карло.Преди това бях в Сан Франциско,а още преди това в..Рио.Да,точно така...
Асансьорът бе на четвъртият етаж.Въздъхнах и се облегнах на стената.След като стигнахме стаята й се поколебах,нещо нетипично за мен.
-Искаш..Искаш ли утре да закусваме заедно?Но не в бара,а в закусвалнята до хотела....какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 2:55 pm

- Съгл;анса съм.Ще бъде чудесно - усмихнах се и посегнах към вратата,но спрях.Обърнах се към него.
- Искам да те попитам нещо.От кога знаеше каква съм? - попитах и чакайки въртях ключа в ръката си.Бях много изненадана,когато ме разкри и ми беше интересно откога знаеше.Дали още на улицата или чак в ресторанта.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 3:08 pm

Усмихнах се и се приближих,нежно целунах челото й и после устните й.
-Преди два века те видях и още те помня...-прошепнах.-Имам добра памет.
Усмихнах се,това което допълних бе за да не си направи погрешен извод.Аз не съм способен да обичам и никога няма да бъда.
-Трябва....съжалявам.
Целунах я отново и се отдръпнах.
-Ще се видим утре.
Направих лек поклон и тръгнах към изхода,разбира се нямаше да я видя утре.Ако продължим да се виждаме... не мога да си го позволя отново.Не мога да нараня още някого.Докато чаках асансьора се обърнах да й помахам и се качих.В лобито нямаше никого,за това бързо си тръгнах.След няколко часа вече на самолета за Виена.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:41 pm

Леко се обезспокоих от целувката по челото и извинението,но ми стана много приятно ,че макар да ме е зърнал толкова отдавна ме е запомнил.Това само накара да се усмихна широко.Последва последна целувка преди да отиде при асансьора и да ми помаха ,а аз да му помахам в отговор.Останала сама на етажа отключих стаята и влязох.Закачих палтото си и се проснах на леглото.Внимателно си спомних всичко станало днес и не можех да спра да се усмихвам.Усетих онова чувство в стомаха ми,което дълго време отсъстваше от живота ми,но стигайки до спомена за последните целувки онова безспокойство се завърна.Не разбирах защо се притеснявах.Щяхме да се видим утре на закуска.той самият го каза.Неусетно заспах и засънувах сладък сън докато нещо не се обърка и не се събудих с учестен пулс и учестено дишане.Погледнах часовникът.Беше много рано сутринта.Станах и се оправих.Имах време преди закуската да отскоча до летището и да взема билети за следващата си дестинация,която според тефтера е Испания...Оставих ключа на рецепцията и хванах такси до летището.Там на информация питах за полетите ,докато изведнъж не го видях.Беше с куфар насочваш се към един от изходите за самолетите.Той не ме видя и аз го наблюдавах докато не изчезна от погледа ми,качавайки се на някакъв самолет.
- Извинете обърнах се към жената. - за къде е този самолет?
Посочих й го и тя ми отговори ,че е за Виена.Сърцето ми се сви.Той си тръгваше ,а ми беше казал,че ще се видим на закуска.Веднага се обадих на хотела,за да видя дали не се е появил да ми каже,но не.Останах замръзнала на мястото си и имах чувството ,че светът се разпада.исках да го последвам,но нямаше смисъл.Вече беше късно.Той беше направил своя избор и самолетът отлиташе.След няколко мига взираща се в вече празната писта взех билетит и се върнах в хотела.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йорк,Великобритания 2000г.   Йорк,Великобритания 2000г. - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Йорк,Великобритания 2000г.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Jacksonville :: Do you remember when ?-
Идете на: