The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексБалната зала      - Page 2 I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Дрейк
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Scott
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Ни́ке
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Dean Winchester
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Natalie Snake
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Мина Карш
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Christian Kane
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Балната зала      - Page 2 Vote_lcapБалната зала      - Page 2 Voting_barБалната зала      - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Балната зала      - Page 2 Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Балната зала      - Page 2 Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Балната зала

Go down 
+5
Katherine Dominique
Ванеса Хейл
Мина Карш
Mitchell
Annabelle Scott
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 21, 2011 9:06 pm

Себастиян Греймарк написа:
...
Отдръпнах се и се освободих от ръцете му, но не се лишех да остана при него и дори ми се прииска отново да провра ръката си през неговата, но идеята, че още си търсех някого, който да остане за малко повече с мен, ме накара да се отдръпна още малко от него.
Огледах се и не намерих някого, към когото де се присламчим и двамата да се запознаем. Така че го привлякох към масата с питиетата.
Колкото и да го познавах, не очаквах да го видя тук. Бях малко изненадана, но не съжалявах, че е тук, иначе щеше да ми бъде съвсем самотно.
- Какво правиш тук - полакомих се да го попитам.
Отпих от питието и огледах мъжката част от поканените - много малко, но и малцината бяха заети. Изсумтях и отново отпих. После обаче разгледах и моя представител на пола - рокли и маски. Все пак си останах доволна от моя си вид и реших, че аз съм си звездата на вечерта.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 21, 2011 9:11 pm

- Наистина е интересно - съгласих се и той покани някакво момиче да танцува с него.Междувременно преполових чашата с шампанското.Като гледам го пия като чешмяна вода,но за щастие не ме хващаше лесно.Стоейки отстрани имах възможност да огледам по-добре залата и гостите.Разнообразните рокли и маски,костюми.Това ме върна назад във времето, на един от баловете,на които присъствах.Всичко онова не можеше да се сравни с това,но все пак се доближаваше по един или друг начин.На онзи бал се запознах с едно от гаджетата ми.Спомних си танца,разходките ни,първата ни целувка...той беше мъжа мечта,но беше човек и имаше прекалено сериозни намерения към мен.Чувствах се ужасно ,че го зарязох,но той намери момичето,което го заслужаваше и щяха да бъдат щастливи...Отпих от шампанското и се сетих за съквартирантката си.Вероятно беше тук някъде и танцуваше със своя кавалер.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:04 am

Въздъхнах обиден,че тя ме излъга.Всичко което направи за да прикрие лъжата си ми подсказа това.Сякаш не танцуваше с похотта а лъжата.Поклатих леко глава и я пуснах когато песента свърши.
- Мисля си за слабите създания,за тези които ги е страх да кажат какво мислят. Ако някой не те приеме такава каквато си,то проблема е в него,а не в теб...Трябва да се отпуснете повече,принцесо.
Поклоних се и се върнах при дамата ми.Която беше потънала в мисли.
-Съжалявам,че ви оставих така и ще ви се реванширам като танцувам с вас до края на вечерта.-казах докато сядах до нея.Тази игра щеше да ми омръзне скоро,но искам да разбера какво е намислила Ванеса.
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Контрольор на сънища
Контрольор на сънища
Себастиян Греймарк


Име на героя : : Себастиян Греймарк
Години на героя : : 20
Раса : : Контрольор на сънища
Дарба : : Некросила, Лечение, Внушаване на болка
Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 28.07.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 10:21 am

Франсис Имелда написа:
...

Tя се отдръпна от нахалните ми ръце, които все още продължаваха да стоят на кръста й. Оставих ги свободно до себе си, без да ги слагам в джбовете - моя марка.
Франсис ме поведе към масата с питиета, нещо , от което се нуждах, може би , в момента.Взех си питие , какот и тя, но тя не остави погледа си някъде наоколо, а сякаш започна да търси нещо, определено предположих Извърнах глава натам, накъдето бяха насочени очите и и се усмихнах. След това отново проследих погледа на Франсис, който пък беше насочен пък всички онези момичета, прикрити с маски. Една нова самоличност, която всеки си изграждаше чрез малко плат и хартия, обвита в съответния плат. Малко украса и ето ти новия човек. Само дето това не прикриваше нищо.Нито дори и мен. Какво можеше да направи една черна маска?!
Върнах огледа си върху Франсис и отпих от нещото, което си бях взел.
- На бал съм - отговорих, но тя завъртя очи и аз продължих - Тук живея. От скоро съм, като се замисля -засмях се леко и наведох поглед към нея, очаквайки да ми каже същото , да отговори на същия въпрос.- Ами ти?- попитах на свой ред. - И между-другото , за да спазя някакъв ненаписан етикет, ще ти кажа, че изглеждаш чудесно - Ласкателю, на къде си тръгнал?!
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:01 pm

Песента свърши и Мичъл остави момичето,с което танцуваше, и дойде при мен.Продължаваше да ми говори на Вие и сякаш не ме познава,но бях сигурна,че знаеше.Просто не го показваше.Кой знае какво си мисли.
- Тогава нека да танцуваме - оставих настрана чашата и с бавна крачка тръгнах към танцуващите.Спрях се и обърнах глава назад,за да видя дали ме следва.След последвалите поклони поех ръката му и след миг вече бяхме част от танцуващите.
- Предполагам знаеш коя съм ,макар да не го показваш,тъй че ще мина направо на въпроса- защо?

Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:37 pm

Няма да е стане толкова лесно колкото си мисли.
-Разбира се че знам,вие сте моята дама за вечерта,а относно защо...Всъщност..не разбирам въпросът Ви,мадам.
Казах и я погледнах объркано.Разбира се че знам какво иска да й кажа,но е по-добре да ме разкъса на парчета отколкото да си мисли,че тя е виновна за това,че я оставих.До известна степен е така,толкова леко мога да разговарям с нея и ми е приятно в компанията й.Това не може никога да се повтори,ще е твърде опасно за нея и за мен. Похотта не бива да се влюбва,това е единственият ми законът,а ако прекрача това правило ще има последствия.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 5:31 pm

Оф...Той наистина ли?Започвах да се дразня.Толкова добър актьор е,че ако не се бяхме срещнали без маски и не се беше издал за поканата щях да повярвам,че съм се объркала.Освен това като ми говореше официално ме караше да се чувствам като простачка,че му говоря на ти.Имах предчувствието ,че това щеше да продължи повече,отколкото искам.Въздъхнах.
- Значи така.Твърдите,че за първи път се срещаме,че не разпознавате в гласа ми някой познат и сте особено много изненадан от поканата ми.
Върнете се в началото Go down
Mitchell
Смъртен грях
Смъртен грях
Mitchell


Име на героя : : Мичъл/Похотливост
Години на героя : : безсмъртен-изглежда на 28
Раса : : грях
Дарба : : Може да предизвика неконтролируемо желание за страст у някого ,Хипноза ,Изстриване на спомени
Връзка : : няма
Семейство : : останалите шест гряха
Брой мнения : 56
Reputation : 0
Join date : 14.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 5:41 pm

Гледах я с огромен интерес,а вътрешно се смеех.
-Точно това казвам..но си признай.Успях да те ядосам.
Изправих се и застанах пред нея с чаша шампанско в ръка и се огледах за Нике.Исках да говоря с нея,особено след като не можах да направя това последният път когато се видяхме.
-Или греша,Ванеса?
Усмихнах се дяволски и се отдалечих,за да потърся някого,но не знам точно кого.Разпознах много хора,но за жалост те не бяха хора.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:13 pm

Себастиян Греймарк написа:
...
Слушах го, но изглеждаше сякаш казаното от него ми влиза през едното ухо и излиза през другото. Изглеждаше така, но не беше, или поне си мислех така. Бях се забляла нанякъде, незнайно в какво, без да знам вече какво търся. Може би някой познат? Малко вероятно. И сигурно поради тази причина той се опита да привлече вниманието ми. Обърнах поглед към него. Главата ми се подпря на рамото в наклон и очите ми се впиха в него. Сякаш се опитвах безнадеждно да разузная какво мисли, да проникна в главата му и да чуя мислите му. Но за мен беше невъзможно, така че се задоволих само да му кажа:
- Да, изглеждам прекрасно! И за да ти върна комплимента, а и в действителност, ти също изглеждаш много ....
Потърсих правилната дума измежду привлекателен, красив, но идеално ми се стори по-подходящо за моята уста.
- Изглеждаш идеално!
Кимнах и се усмихнах, защото знаех какво мисли сега.
- Не го казах принудено - уверих го.
Една след друга излитаха и изчезваха песните. Една след друга невидимите им ноти изтичат от нотните редове и се пръскаха в атмосферата, галейки ухото и доставяйки удоволствието от танца.
Усещах Себастиян като свой много добър приятел. И след като нито той, нито аз имахме придружител, вече го приех за мой кавалер за вечерта. Следователно трябваше да изпълнява изкусно ролята си на такъв.
Отпих от чашата си и я оставих зад себе си. Приближих се към него и взех чашата от ръката му, като пръстите ми се приплетоха в неговите. После чашата се озова в моята длан, столчето й беше затоплено от ръката му. Оставих я до моята и застанах до него, правейки един пирует до него. После проврях ръката си през него, както на първата ни среща.
- А сега стриктно следвай традицията - посочих с глава дансинга и двамата се отправихме натам.
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Контрольор на сънища
Контрольор на сънища
Себастиян Греймарк


Име на героя : : Себастиян Греймарк
Години на героя : : 20
Раса : : Контрольор на сънища
Дарба : : Некросила, Лечение, Внушаване на болка
Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 28.07.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:44 pm

Франсис Имелда написа:
....

След като взе умело питието от ръцете ми , го остави на масата до нас. Почти бях изпил странната бронзово - златистата течност и сега на дъното бяха останали няколко капки, просто така, за да не се каже, че пиех бързо.
Тя ме хвана под ръката точно както в Амстердам, когато ми бе направило впечатление това, но все пак аз го чувствах нещо като обикновено действие от страна на Франсис, която не бях виждал от две години . Струваше ми се просто действе, прилягащо на тялото ми , на ръката ми, нещо познато, като много носена дреха, но продължаваш да я носиш и все се сещаш за нея. Лошо определение, като се замисля, но за това се сетих.
Преди да ме хване по онзи си начин, тя се завъртя близо до мен, след като почна някаква песен, която не можеш да определя към коя категория съвпадаше - бавна музика и ли бърза. И все пак , в който и да тип бъдеше, аз щях да покажа моите танцови стъпки, заедно с Франсис. Това се очертаваше да бъде ужасно, защото всичко което казах за танцовите си стъпки беше голяма ирония. Но какво да кажа, аз не бях такъв тип човек. Който танцува. Който пее. Само свири. Понякога фалшиво, защото не бях ходил на никакви курсове. Може пък да ми идваше отвътре. Една лъжа - аз пеех. Лоша дарба, според мен. В днешно време всеки можеше да пее. Как ставаше така? Една истина - Франсис започваше да влиза в мислите ми, както в Холандия. Още една истина - това беше лошо .
-Не ме карай да танцувам - помолих се , но тя ме хвана за ризата и ме задърпа.
Отново положих ръцете си върху кръста й, допирайки се до мекия плат на роклята й, стискайки го леко. Тя отпусна ръцете си и ги качи на раменете ми.
- Аз наистина не мога да танцувам. Повярвай ми. Няма да можеш да ходиш - зажалвах се, но се радвах, че никой не ме забелязваше и не ми обръщаше внимание.
Върнете се в началото Go down
Данте
Дух
Дух
Данте


Име на героя : : Данте
Години на героя : : умира преди 200 години на 30
Раса : : дух
Дарба : : Може да се материализира напълно,Да изчизва и появява на различни и далечни места,но ако е било на много далече дни след това нникой не може да го види или чуе освен свръхестествените създания(но това той още не го знае),Може да приема различни форми,но това изисква огромни усилия
Връзка : : няма
Семейство : : няма
Професия : : няма
Приятели : : Castiel
Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:02 pm

Бяха минали седмици след последното ми излизане от къщата.Просто не ми се искаше да виждам хората и прекрасният им живот.Реших все пак да разбера какво правят останалите,но само защото любопитството ми е по-силно от мен.Грабнах една маска от един рафт и тръгнах към хотела.Не можех да се преместя направо там,тогава нямаше да има смисъл,само аз щях да ги виждам,а те мен не.Когато влязох видях колко много хора са се събрали.Даже няколко приятни дами ми предложиха да пия с тях шампанско,но аз тактично им отказах.Много е гадно да не можеш да пиеш,да се храниш и да спиш,но не ми липсва толкова много.Поне вече не.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:15 pm

Себастиян Греймарк написа:
...
Песента ни увличаше така сладко, танцувахме в такт с музиката, поклащайки грациозно телата си. Усещах ръцете му на кръста си, усещах кожата, топлата му плът под ризата. Беше като в някоя вълшебна приказка, с красив принц, на бал с маски...колко романтично. Усещах как нещо се впримчва във врата ми и ме задушаваше. Преглътнах, за да махна това стягащо чувство. Но някак продължавах да чувствам нечии ръце на врата си, сякаш ме влачеше на някъде на долу, към онова нещо в ляво, което туптеше сега усърдно и зачестено, но сякаш беше игра. Знаех това. Познавах се, знаех как сърцето ми можеше да лъже и обичаше да заплита нови интриги и да завлича със себе си всеки, който успее да се върже на моята примка, как залъгваше, че обича. Сега пак се почувствах как го въвличам в нова игра. А не исках да го нараня, не него. А не се чувствах по онзи начин, по скоро като най-добрия си приятел, така че се отдръпнах, след като музиката спря.
- Виж...-промълвих. - Май не става както трябва.

Върнете се в началото Go down
Annabelle Scott
Администратор
Администратор
Annabelle Scott


Име на героя : : Бела Скот
Години на героя : : 19
Раса : : Пророк
Дарба : : Видения
Връзка : : Необвързана
Семейство : : Баща - Джейсън Скот
Професия : : Стажант в болницата
Приятели : : Нùке
Врагове : : --
Брой мнения : 257
Reputation : 1
Join date : 25.07.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:31 pm

Анабел се огледа недоволно след като непознатият с тъмните очи я бе оставил. Всъщност никак не се интересуваше от това, а по-скоро от странното му изречение, което тя все още не разбираше. На кого трябваше да признае ? Вярно, че го бе излъгала, но това нищо не означаваше. Щеше да е нелюбезно да сподели за вятърничавите си мисли, които бяха съвсем далеч от случващото се, някъде на топло, близо до парното. В уютния и тих дом с книга в ръка. Странно предпочитание, но Бела наистина съжаляваше, че не бе взела някакво занимание освен телефона си, който не напусна бялата чантичка нито за миг.
В крайна сметка се отказа от глупавите си мисли и тръгна към масата върху, която бяха наредени храните и напитките. Пристъпи няколко крачки и миг по-късно я сполетя нещастие, не толкова унизително колкото можеше да бъде, но това не бе важно.
- По дяволите ! - изруга недоволно и се затътри към един от столовете, след като за малко не се бе хвърлила върху гостите.


Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Контрольор на сънища
Контрольор на сънища
Себастиян Греймарк


Име на героя : : Себастиян Греймарк
Години на героя : : 20
Раса : : Контрольор на сънища
Дарба : : Некросила, Лечение, Внушаване на болка
Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 28.07.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:32 pm

Франсис Имелда написа:
.....


Tя се отдръпна от мен, карайки ръцете ми да паднат отново свободно до тялото ми, веднага след като музиката спря и каза, че не става както трябва. Спуснах се в бързите си мисли, разсъждавайки върху това, което каза, но всъщност търсех отговора или по-точно смисъла на думите на момичето , с което току-що бях танцувал. Или бях толкова недодялан, че да не разбирах или тя не се бе изразила точно. Бих искал отговора на този лек въпрос да бъде второто ми предложение.
Вдигнах вежди нагоре, за да покажа, че не разбирах какво имаше в предвид. Но понеже тя не каза нищо , аз бях някакси задължен да си отворя устата и от нея да излязат някои бездушни думи, които просто искаха да се покажат и да изпеят своята кратка песен.
- Добре - прозвуча единствената дума, която излезе през устните ми. Вдигнах рамене и се върнах при питиетата. Моят остатък от алкохол го нямаше, чашата беше изчезнала. Взех си друг, с червена течност, която се оказа черешов ликьор. Не беше зле, но не беше много и по мой вкус.Усетих дъха на Франсис близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:47 pm

- По дяволите - изругах.Не разбирах как успяваше да ме ядоса.Той беше от малкото,които успяваха.Издишах шумно и заприличах на ламя или каквото и да е друго огнедишащо създание,само че не бях.Мичъл вече беше извън обсега ми и така и не успях да му кажа каквото си бях намислила.Тръгнах отново към мястото ,което бях преди малко,но се отказах.Нямаше смисъл да седя отстрани цяла вечер,потънала в спомени, след като можех да се забавлявам.Отнесена от мислите си без да искам се блъснах в един мъж.
- Извинете - казах и мислено изругах.Изглежда тази вечер не ми вървеше.Или се блъсках в някого или се спъвах в роклята си.Пуф!За собствена безопасност,както и тази на другите хора,седнах на един от столовете отстрани.
Върнете се в началото Go down
Данте
Дух
Дух
Данте


Име на героя : : Данте
Години на героя : : умира преди 200 години на 30
Раса : : дух
Дарба : : Може да се материализира напълно,Да изчизва и появява на различни и далечни места,но ако е било на много далече дни след това нникой не може да го види или чуе освен свръхестествените създания(но това той още не го знае),Може да приема различни форми,но това изисква огромни усилия
Връзка : : няма
Семейство : : няма
Професия : : няма
Приятели : : Castiel
Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 9:04 pm

-Няма нищо...
Казах и се усмихнах,колко ми липсваше това.Погледнах момичето и усетих гневът й.Надявам се да не бе насочен към мен,а и тя не може да ме нарани.
-Вие!
Казах и се вгледах в очите й.Познавам я,това бе тя,тази с която сключих сделка преди 200 години.Тази която взе душата ми и прекрати животът ми.Не смятах,че ще имам възможността да си отмъстя,но толкова много време мина.Мисълта за мъст вече ме отвращава и ме кара да се чувствам слаб.
-Имате много хубава рокля,госпожице....Извинете ме.
Казах и се отдалечих от нея.Ако разбере,че съм аз сигурно ще се опита да ме прибере.А на мен не ми се ходи в отвъдното или там където тя носи душите.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 9:09 pm

Себастиян Греймарк написа:
...
Малко стана неловко със Себастиян. Не бях добра в изказването на каквото и да е. Просто този път действах импулсивно, колкото и объркано да звучеше. Приближих се да кажа нещо, но опитът ми беше неуспешен и от устата ми не се изтръгна нищо . Напразно устните ми оформяха беззвучни думи. Искаше ми се да вярвам, че съм направила опит да кажа нещо мило, но не стана.
Отдръпнах се по-надалеч, оставяйки го сам. Останах сама в един ъгъл на стаята.
Искаше ми се маската да беше по-голяма, да закрива цялото ми лице, да закрива очите ми.
Оглеждах се за любопитни погледи. Искаше ми се сега да изтичам и да захапя нечия гуша за погледите отправени към мен, но това трая малко. После честолюбието ми се завърна и отново очите ми зашариха за някое лице, към което да се присламча. Съзрях едно и се запътих към него. Взех една пълна чаша и когато се приближих я подадох.
Върнете се в началото Go down
Данте
Дух
Дух
Данте


Име на героя : : Данте
Години на героя : : умира преди 200 години на 30
Раса : : дух
Дарба : : Може да се материализира напълно,Да изчизва и появява на различни и далечни места,но ако е било на много далече дни след това нникой не може да го види или чуе освен свръхестествените създания(но това той още не го знае),Може да приема различни форми,но това изисква огромни усилия
Връзка : : няма
Семейство : : няма
Професия : : няма
Приятели : : Castiel
Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 9:20 pm

Застанах до една маса и се вгледах в танцуващите.Дали мога да танцувам или още не съм възвърнал силите си достатъчно.Едно момиче се приближи към мен с чаша и ми я подаде.Ако не я взема ще се обиди,мога просто да я държа без да пия от нея и така да не я обидя,но има и вероятност чашата да мине през нея.Онова побутване не ми вдъхна достатъчно кураж за да се хвърля на дансинга.Но все пак се присегнах да поема чашата и успях.
-Благодаря ви.
Казах и се усмихнах,разбирах,че маската ми бе по-шантава от на останалите,но и скриваше доста от лицето ми.
-Много сте мила,госпожице...?
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 9:36 pm

Останах на мястото си и след като взе чашата от ръцете ми.
Огледах го тайно и това предизвика усмивката ми. Тази усмивка влачеше след себе си толкова заблуди, освен когато беше искрена.
Още любезности. Дали не беше само за бала, не ми се вярваше. Каза го непринудено. Привлече вниманието ми. Сега отново онова гъделичкащо желание да пусна хумора си в действие. Беше ли добра идея след случилото се? Не му мислих много. Нямаше да развалям настроението на когото и да е било със себе си, пък и на мен не ми се тръгваше. Идваха все повече хора. Очертаваше се да стане интересно, може би забавно.
- Вижте млади господине - проговорих като някоя изискана дама. - Благодаря ви за комплимента. Знам, че съм такава...
Последва краткият ми смях.
- Вие също сте много мил, и недей те да ме ласкаете. Пък и по-добре да не говорим на вие, става ли? Чувствам се стара по този начин.
Не че на години не бях.
Върнете се в началото Go down
Данте
Дух
Дух
Данте


Име на героя : : Данте
Години на героя : : умира преди 200 години на 30
Раса : : дух
Дарба : : Може да се материализира напълно,Да изчизва и появява на различни и далечни места,но ако е било на много далече дни след това нникой не може да го види или чуе освен свръхестествените създания(но това той още не го знае),Може да приема различни форми,но това изисква огромни усилия
Връзка : : няма
Семейство : : няма
Професия : : няма
Приятели : : Castiel
Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 5:27 pm

-Съжалявам,просто така съм възпитан.
Казах и се усмихнах,внимателно и незабележимо оставих чашата на масата близо до мен,защото усещах как губя контрол.Нещо става с мен и не е само защото видях тази която прекрати животът ми.Сигурно е нищо...или поне така се надявам.
-Аз съм Данте...знам,че не трябва да казваме имената си,но искам да се запознаем,а след бала може да видим и лицата си...
Усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:13 pm

Отново гласът ми ни заля под формата на смях. Това сякаш ми беше навик. И сега се усмихвах дружелюбно. Гледах го, после погледът ми се плъзгаше на другата страна, към някой друг, после отново в него. Разпознах някого, пак го изгубвах от поглед, колкото и да се опитвах да го проследя, не ставаше, така че се отказах и казах тихо:
- Никой не е казал, че не може.
Кимнах и се усмихнах закачливо.
- Франсис.
На свой ред произнесох името си. После завъртях през ума си следващата си реплика. Следващите думи, които щяха да бъдат оформени от устните ми, и произнесени със закачлив тон.
- Ще се видим. Защо не?
Отпих от чашата си и замълчах, чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Данте
Дух
Дух
Данте


Име на героя : : Данте
Години на героя : : умира преди 200 години на 30
Раса : : дух
Дарба : : Може да се материализира напълно,Да изчизва и появява на различни и далечни места,но ако е било на много далече дни след това нникой не може да го види или чуе освен свръхестествените създания(но това той още не го знае),Може да приема различни форми,но това изисква огромни усилия
Връзка : : няма
Семейство : : няма
Професия : : няма
Приятели : : Castiel
Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:22 pm

-Защото съм напълно наясно,че не съм особено добра компания и понякога маниерите ми дразнят повечето хора,които не са свикнали с формалностите,които са ми били втълпявани от родителите ми.
Казах и въздъхнах,но след това протегнах ръка и двамата се здрависахме.
-Приятно ми е да се запознаем,Франсис...Може ли да те наричам с галеното ти име? Макар,че все още не го знам....
Казах и се засмях.Беше ми приятно в компанията й,отдавна не се бе случвало.Може би защото в последните няколко месеца единствено комуникирах с Кастиел.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:27 pm

Взех една чаша с шампанско и се замислих отново...Напоследък само това правех.Не би било зле отново да се захвана с едно от старите си хобита.Например отново можех да почна да рисувам или да свиря на някой музикален инструмент...Всъщност в момента друго ме притесняваше.Мъжът,в който се блъснах, излъчваше странна и същевременно позната енергия.Освен това първоначалното му обръщение сякаш ме обвиняваше за нещо..Чакай!Възможно ли е да е той?Този ,който успя да се измъкне?Не,не,не не е възможно..Бях стиснала стъклената чаша силно и беше въпрос на време да се счупи в ръката ми.Отпуснах хватката си и оставих чашата си на масата.трябваше ми чист въздух и малко хлад.Станах от мястото си и след като си проправих път сред гостите излязох от залата,но все още бях близо до изхода.Вдишах и издишах няколко пъти и се почувствах по-добре.Сега само трябваше да изчакам махането на маските и щях да съм абсолютно сигурна.отново влязох вътре.
Върнете се в началото Go down
Франсис Имелда
Вампир
Вампир
Франсис Имелда


Име на героя : : Франсис
Години на героя : : 18,118
Раса : : вампир
Дарба : : лековити способности, телекинеза
Връзка : : търси си
Семейство : : вече няма
Професия : : няма за сега
Приятели : : още си търси
Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 10.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:38 pm

Погледнах го, като му хвърлих един престорено - сериозен поглед. После отново отпих от чашата си и заговорих със строг тон:
- Така, аз не чух нищо, поради причината, че ти не каза нищо, нали?
С това трябваше да останe с впечатлението, че не одобрявам така да се обижда. Мразех хората да се обиждат, освен ако не го правех аз самата на себе си.
- Остави това аз да го преценя? - побързах да кажа. - А галеното ми име е Франси.
Колко глупаво прозвуча. За първи път се почувствах глупаво като произнасях името си. Колко странно беше.
- Малко странно име, но си е моето.
Повдигнах рамене.
- Ти да имаш специално име, с което да те наричам?
Върнете се в началото Go down
Данте
Дух
Дух
Данте


Име на героя : : Данте
Години на героя : : умира преди 200 години на 30
Раса : : дух
Дарба : : Може да се материализира напълно,Да изчизва и появява на различни и далечни места,но ако е било на много далече дни след това нникой не може да го види или чуе освен свръхестествените създания(но това той още не го знае),Може да приема различни форми,но това изисква огромни усилия
Връзка : : няма
Семейство : : няма
Професия : : няма
Приятели : : Castiel
Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 8:12 pm

Забелязах,че продавачката на мечти тръгва към изхода,забелязах също и погледът й.Това не вещае добре,сигурно е разбрала нещо или поне се е досетила.Каквото и да е,няма да е добра идея да остана до края на бала.
-Разбира се.-казах и се обърнах към Франси.-Мога ли да кажа,че имаш много красиво и елегантно име.
Усмихнах й се и й подадох ръка.Трябва все пак да намеря начин да се махна от тук преди края,а за това трябва да огледам по-добре залата.
-Един танц?
Поведох я към дансинга и двамата с лека и прецизна стъпка се включихме в ритъмът на песента.
-Имам един прякор,но отдавна не са ме наричали с него...Разказвачът,но иначе само Данте.
Огледах залата и имаше два изхода,но през единия влизаха само сервитьорите.Как ми се искаше приятелят ми да е тук.Явно ще се оправям сам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Балната зала      - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала    Балната зала      - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Балната зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Конферентната зала
» Оперната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Jacksonville :: Jacksonville Hotel :: Първи Етаж-
Идете на: