The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексСъздаване на Анимози  I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Дрейк
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Annabelle Scott
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Ни́ке
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Dean Winchester
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Natalie Snake
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Мина Карш
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Christian Kane
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Създаване на Анимози  Vote_lcapСъздаване на Анимози  Voting_barСъздаване на Анимози  Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Създаване на Анимози  Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Създаване на Анимози  Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Създаване на Анимози  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Създаване на Анимози  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Създаване на Анимози  Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Създаване на Анимози  Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Създаване на Анимози  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Създаване на Анимози  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Създаване на Анимози  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Създаване на Анимози  Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Създаване на Анимози  Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Създаване на Анимози

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Създаване на Анимози  Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на Анимози    Създаване на Анимози  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:29 pm

Име :
Прякор :
Раса :

Коя Анимоза сте :
Години :

Дарби /до 3 най-много / :
Външен вид / 4 реда най-малко/ :
Характер / 5 реда най-малко / :
История / до 7 реда / :

Допълнителна информация / не
е задължително / :

Снимка / задължителна!/

Три са,най-главната от тях е Адирея.

Адирея - Анимоза на съдбата


Калипсо – Анимоза на смъртта.


Мария /Марая – Анимоза на живота



Последната промяна е направена от Ни́ке на Пет Юли 29, 2011 11:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Хелена Картър
Анимоза
Анимоза
Хелена Картър


Име на героя : : Хелена Картър -Калипсо
Години на героя : : изглежда на 20 , но е създадена от както свят светува
Раса : : Анимоза на смъртта
Дарба : : плетене на нишки на смъртта и вкаменява с поглед
Връзка : : -
Семейство : : -
Професия : : -
Приятели : : -
Врагове : : -
Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 28.07.2011

Създаване на Анимози  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Анимози    Създаване на Анимози  Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 12:34 pm

Създаване на Анимози  Lindsay-lohan-mike-rosenthal-shoot-02-480x360

Име :Хелена Картър - Калипсо

Прякор :Хел

Раса :Анимоза

Коя Анимоза сте :Анимоза на смъртта

Години :изглежда на 20,но всъщост е създадена откакто свят светува

Дарби :плетене на нишки на смъртта и вкаменява с поглед

Външен вид : Хелена е със сини очи,косата и винаги е била до кръстта.Винаги я носи спусната.Кожата и е бяла,не точно като платно.Нормално висока за едно момиче.Слаба е.Обича да носи дрехи по себе си,които да подчертават фигурата й.

Характер : Хелена е с доста странен характер,все пак е е анимозата на смъртта.Някои биха си помислили,че да си анимоза на смъртта е доста трудно.Да,но не.Хелна вече е свикнала с това.Доста е студена с останалите.Пада си по купоните както всяко друго момиче,пиене,пушенето и т.н.Живее в свой собствен свят.Не може да се каже,че не обича да говори,всъщост обожава,понякога даже устата й не спира.Готова е на всичко за да изпълни крайната си цел,с каквото и да е.

История : Историята й не е много дълга.Откакто се помни плете нишки.Има още две сестри:Адирея - Анимоза на съдбата и Мария /Марая – Анимоза на живота.Винаги е била в лек конфликт със сестра си Мария /Марая.Все пак са пълни противоположности.Един от тези канфликти препастнал в скандал,затова Калипсо се преместила на Земята,за кратко.Сменила си името и започнала да живее свой собствен живот.Отдалечен от всички тези нишки,но разбрала,че плетенето на нишки и липсва,затова отново се върнала.Сдобрила се със сестра си.Сега отново слиза на Земята,за да се забавлява,но всеки пък се враща там от където произлиза.

Допълнителна информация :
- носи тъмни очила - винаги.
- активен пушач
- обича да рисува,също и да прете /естествено/
- има тату на кръста

Върнете се в началото Go down
Annabelle Scott
Администратор
Администратор
Annabelle Scott


Име на героя : : Бела Скот
Години на героя : : 19
Раса : : Пророк
Дарба : : Видения
Връзка : : Необвързана
Семейство : : Баща - Джейсън Скот
Професия : : Стажант в болницата
Приятели : : Нùке
Врагове : : --
Брой мнения : 257
Reputation : 1
Join date : 25.07.2011

Създаване на Анимози  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Анимози    Създаване на Анимози  Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 12:58 pm

Одобрена си ! Добре дошла = ]
Върнете се в началото Go down
Katherine Dominique
Анимоза
Анимоза
Katherine Dominique


Име на героя : : Адирея/ Катрин Доминик
Години на героя : : 18/ Много
Раса : : Анимоза на съдбата
Дарба : : Видения, Взима душите на създанията, Променя съдбата
Връзка : : Мина Карш
Семейство : : Сестри Мария и Калипсо
Професия : : Адвокад
Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 11.08.2011

Създаване на Анимози  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Анимози    Създаване на Анимози  Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 10:22 pm

Име :
- Коя си ти ? - промълви синеокия младеж. Очите му бяха разширени от уплаха. Накара ме да се усмихна, не бях толкова страшна, а той определено знаеше коя съм . Усещаше миризмата ми.
- Знаеш коя съм. - настоях недоволно. Гласът ми иззвъня като камбанка , понижен от обида.
- Катрин Доминик ? - прошепна с треперещ глас. Кимнах леко, за да го успокоя. Погалих лицето му и нежно целунах устните му. Не знаех дали е редно да го правя. Сестрите ми щяха да се ядосат.
- Позната съм като Адирея, анимозата на съдбата.

Раса :
- Анимоза ? - повтори, но прозвуча като въпрос. Не обърнах внимание.

Коя Анимоза сте :
- Съдба ? Значи контролираш и моята ? - изръмжа недоволно през стиснати зъби. Вероятно съжаляваше, че го бях подвела, съжаляваше, че ми се беше доверил, но аз не държах на него. Моето момиче бе най-важно.

Години :
- На колко си ? Колкото света ? Изгледаш на 18, най много 19. - продължи. Завъртях очи. Естествено, че бях колкото света. Какво не разбра от факта, че контролирам съдбата ? бях причинила много разрухи през годините.


Дарби :
- Какво още можеш ? - попита. Любопитните му очи зашариха влюбено по лицето ми. Все още ми вярваше, колко наивен бе.
- Получавам видения, всъщност аз ги предизвиквам, по всяко време. - започнах тихо, но това далеч не беше всичко. Щях да спомена само дарбите си. Нямаше нужда от допълненията. - Взимам душите на хората, когато пожелая, всъщност не само на хората. - изкикотих се като някоя второкурсничка. - Мога да променя съдбата ти, както и на всеки друг. - обясних в заключение.

Външен вид :
- Но ти.. Ти си толкова красива. - измърмори неразбиращо и внимателно докосна лицето ми. Усещах топлият му дъх върху тялото си. Беше приятно. - Очите ти, толкова сини и запленяващ, а тези гъсти и неподправени мигли, които придават някакъв зловещ вид. Тези меки и приятни устни. Плътни и сексапилни. Как би могъл някой да им устои ? - допря пръст в устните ми и продължи с характеристиката на външния ми вид с такова объркване. - Кожата ти толкова нежна и омайна, с такъв приятен аромат. Ами косите. Винаги ме изненадваш, любима. Или е къдрава на ситни вълни, или е права до толкова, че да не си личи, че не е естествена. Невероятно. Изглеждаш толкова крехка, а контролираш всичко и всички. - измърмори накрая и допря устни във врата ми.

Характер :
- Да продължавам ли ? - въпросът бе риторичен ,беше ясно че ще продължи. Това започваше да ме изнервя и ласкае до известна степен. - Толкова си непредсказуема и понякога дори жестока. Обичаш да се наслаждаваш на смъртта, но обикновено си толкова мъдра и отговорна. Как не се бях досетил, че си толкова възрастна ? Често си толкова избухлива, че още се чудя как съм жив. Твоята лична играчка, не мисли че не знам за Нея. - засмя се тихо, опиянен от мен самата. - Забелязвал съм колко си самовлюбена и невинна по свой собствен начин, това ме обърква до известна степен. Но пък понякога си толкова любезна, мила и добродушна. Понякога дори приказлива. Но само аз знам, че когато си най-любезна си и най-опасна. - заключи накрая и отново погали лицето ми. Аз просто стоях и слушах, готова да отговарям на глупавите му въпроси от сорта "Как ? Защо ? Кога ?"

История :
- Разкажи ми. Искам да знам всичко за теб, съвсем на кратко. - подкани ме нетърпеливо сплел пръсти в моите. Беше толкова наивен.
- Какво се очаква да ти кажа ? Съществувам откакто съществува света, планетата и съдбата. Нямам спомени да съм била малка, но ако все пак е възможно съм била много опърничаво дете. точно както сега, напълно непредсказуема. - обясних и леко повдигнах рамене. Гласът ми бе тих и небрежен, сякаш разказвах това всеки ден, почти отегчителен.
- Имам две сестри. Не е нужно да научаваш имената им. Смърт и Живот. нека ги наричаме така. Всичките сме еднакви. Живот е малко по-добродушна, но аз и другата , по-значителна сестра. Жестоки сме както вече си забелязал . Ние предизвикахме изчезването на динозаврите, заради вас .. Другите създания. Те бяха мощни и огромни, не колкото нас естествено. Вероятно и ти щеше да си в състояние да се храниш от тях. - замлъкнах за минутка. Трябваше да реша какво по-точно да му кажа, историята ми бе еднообразна и дълга. Ние контролирахме всичко !
- Общо взето сме виновни за всичко лошо и добро, но това няма значение. Историята е дълга, не мога да ти обяснявам всичко.
Най-вълнуващо бе когато срещнах Нея. Беше ме накарала да я чакам толкова дълго и все пак се появи. после се появи и ти, но... - замълчах. Той се усмихна и ме погледна заинтригуван от кратката и несвързана история.
- Какво ? - попита нетърпеливо. Завъртях очи и го целунах продължително, за да му докажа колко много го "обичам".
Тялото му се строполи безжизнено на земята. да, убих го съвсем безцеремонно. Още една нишка, която щеше да бъде прекъсната завинаги.

Снимка : Miranda Kerr
Създаване на Анимози  600full-miranda-kerr
Върнете се в началото Go down
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Създаване на Анимози  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Анимози    Създаване на Анимози  Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 10:25 pm

Одобрена! Добре дошла! Сложи си аватар и си попълни профила.
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на Анимози  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Анимози    Създаване на Анимози  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Анимози
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на Дух
» Създаване на Сирени
» Създаване на Хора
» Създаване на Архангели
» Създаване на Преследвач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Tell me about you :: Създай си герой-
Идете на: