The Dark Hours
The Dark Hours
The Dark Hours
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Jacksonvillest' darkest hours
 
ИндексСъздаване на Продавач на Мечти  I_icon_mini_portalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Катерина
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Дрейк
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Annabelle Scott
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Ни́ке
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Dean Winchester
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Natalie Snake
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Мина Карш
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Ашли Стивънс
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Christian Kane
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Ванеса Хейл
Създаване на Продавач на Мечти  Vote_lcapСъздаване на Продавач на Мечти  Voting_barСъздаване на Продавач на Мечти  Vote_rcap 
Latest topics
» Малко правила..
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПет Авг 16, 2013 12:13 am by Ни́ке

» Вашите банери - тук !
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:53 pm by Иренс Брут

» Къщата на Ериса!
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:55 pm by Erisa Kills

» Търся си гадже
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 2:43 pm by Erisa Kills

» Любимия ви цитат?
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 8:19 pm by Франсис Имелда

» Търся си другарче за Рп!
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:20 pm by Франсис Имелда

» Бар-клуб "Рокси"
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:54 pm by Mitchell

» Създаване на Продавач на Мечти
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm by Annabelle Scott

» Амстердам, Холандия;2009
Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:41 am by Себастиян Греймарк

Екип
Администратори : Ни́ке Annabelle Scott Създаване на Продавач на Мечти  Doutzen-Kroes-2-Models-Wallpaper-1366x768-150x150 Глобален модератор : Natalie Snake Създаване на Продавач на Мечти  Candice-Swanepoel-2-150x150 Марина Хард
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum


 

 Създаване на Продавач на Мечти

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Ни́ке
Администратор
Администратор
Ни́ке


Име на героя : : Нике/Ника
Години на героя : : 22 / Много,колкто света
Раса : : Богиня на победата
Дарба : : Илюзии,Прогаря с поглед,Щит срещу другите дарби
Семейство : : Джаред Кейдж - брат
Професия : : Актриса
Приятели : : Annabelle Scott
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 25.07.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:37 pm

Име :
Прякор :
Раса :

Години :
Дарби /до 3 най-много / :
Външен вид / 4 реда най-малко/ :
Характер / 5 реда най-малко / :
История / до 7 реда / :

Допълнителна информация / не
е задължително / :

Снимка / задължителна+ името на човека които използвате/
Върнете се в началото Go down
https://thedarkhours-rpg.bulgarianforum.net
Ванеса Хейл
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Ванеса Хейл


Име на героя : : Ванеса Хейл
Години на героя : : безброй,изглежда на 19
Раса : : продавач на мечти
Дарба : : способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души
Връзка : : -
Семейство : : баща
Професия : : продавач на мечти
Приятели : : Виола Търмън
Врагове : : -
Брой мнения : 64
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 3:40 pm

Име : Ванеса Хейл

Прякор :

Раса : продавач на мечти

Години : безброй ,но изглежда на 19

Дарби /до 3 най-много / :способна е да изпълнява всякакви желания,хипноза ,взима души

Външен вид / 4 реда най-малко/ :

Може да не съм висока ,руса и ослепително красива,но не оставам незабелязана.Косата ми е начупена предоставяйки ми възможност да я третирам както искам,а цветът й варива от тъмно кафяво до черно в зависимост от светлината.Очите ми са зелени,макар отдалече да изглеждат кафяви.Кожата ми е гладка , а тялото ми атлетично и добре оформено.Обличам се стилно и опитвам всякакви стилове ,така че не е необичайна гледка единият ден да ме видиш с елегатна рокличка, а другият – като рокерка.Предвид скромният си ръст винаги съм с високи токчета,освен ако не става въпрос за сутрешно бягане или разходка в планината.Винаги съм с някакъв аксесоар или бижу и държа много на външният си вид.

Характер / 5 реда най-малко / :

Може би би трябвало да приличам на човека,който ме е отгледал – да бъда студена ,строга и да извличам полза от всичко.Може би ,но не съм.Поне до някъде.Наистина извличам полза от всчико,но не съм толкова лоша.Вярно ,може да изглежда ,че през повечето време да не ми пука за стореното от мен,но в определен момент се замислям за всичко това и се чувствам зле.Обичам новите запознаства,добър слушател съм,може да говоря много ,но знам кога трябва да премълча нещо,освен ако не си ме ядосал.харесва ми да дразня някой или да псоря с него,особено като знам,че съм права.Имам много добра памет,което може да се каже,че е лошо.Помня всяка грешка,правят ми впечатление някои малки неща и съм доста наблюдателна.Не се ядосвам лесно.Търпелива съм,но това не винаги е за добро.Ако някой трупа черни точки в съзнанието ми и се обърне срещу мен ,използвам всичко ,което знам за него, срещу самият него.Мога да бъда както най-добрият ти приятел ,така и най-лошият ти враг.

История / до 7 реда / :

Не бих казала,че животът ми е перфектен.Родена съм в древни времена.Баща ми е също като мен продавачи на мечти, а за майка ми – не я помня и баща ми не говори за нея.Отгледал ме е само той и с времето започнах да осъзнавам,че сигурно съм резултат от негова любовна авантюра ,но никога не съм отваряла тази тема.Всъщност съм го правила,но негови дейстивя след казаното от мен ме накараха никога повече да не кажа и дума по този случай.Такъв беше баща ми и все още е .Един студен и строг човек, възпитавайки ме да извличам полза от всичко.Понякога се чудя защо въобще ме е взел при себе си ,а не ме е оставил при майка ми. Детството ми не е беше особено щастливо.Посотянно се местехме търсейки отчаяни души желаещи нещо толкова силно,че са готови на всичко за да го получат дори това да означава да продадат душата си.Когато навърших 19 реших,че е крайно време да се отделя от баща си и да поема по свой път.Така и направих.Пътувах , живеех на различни места и времето минаваше.За жалост трябваше периодично да срещам баща си,но беше по-добре от това да живея с него.

Допълнителна информация / не
е задължително / :
- пия
- говоря няколко езика
- имам си дневник
- имам си котка
- владее бойни изкуства

Снимка / задължителна+ името на човека които използвате/
Lucy Hale
Създаване на Продавач на Мечти  3644491D


Последната промяна е направена от Ванеса Хейл на Вто Авг 16, 2011 1:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Annabelle Scott
Администратор
Администратор
Annabelle Scott


Име на героя : : Бела Скот
Години на героя : : 19
Раса : : Пророк
Дарба : : Видения
Връзка : : Необвързана
Семейство : : Баща - Джейсън Скот
Професия : : Стажант в болницата
Приятели : : Нùке
Врагове : : --
Брой мнения : 257
Reputation : 1
Join date : 25.07.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 5:28 pm

Одобрена си, добре дошла. ; ] Сложи си аватар и попълни полетата в профила си. Интересен герой Wink
Върнете се в началото Go down
Castiel
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Castiel


Име на героя : : Castiel
Години на героя : : Изглежда на 24
Раса : : Продавач на Мечти
Дарба : : Телекинеза, Некросила, Телепортиране
Връзка : : Необвързан
Семейство : : Няма...
Приятели : : Данте
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 23.08.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Кастиел Верлак   Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 2:07 pm

Име :
Кастиел Верлак
Прякор :
Кас
Раса :
Продавач на мечти
Години :
Отдавна им е забравил бройката... / Изглежда на 24
Дарби /до 3 най-много / :
Телекинеза, Некросила, Телепортиране
Външен вид / 4 реда най-малко/ :
Кастиел не отдава много време на външния си вид, заради природния си чар и привлекателност. Въпреки това той обича поддържа външността си.
Има сравнително къса, почти черна коса, която има стилно-небрежен вид.
Очите му са яркосини, каквото е небето през лятото. Ако някой се загледа в тях, ще забележи, че имат леки сиви пръски.
Кожата на Кас е бледа, а носът му е прав...
Той обича да тренира, заради което има добре изваяни мускули и стройно тяло.
Характер / 5 реда най-малко / :
Характерът на Кастиел е малко студен понякога, заради множеството години зад гърба му. Той никога не се е славил с човечността си. За съжаление, той не притежава особено чувство за хумор...
Може да лъже, но не обича да го прави. (Въпреки, че повечето хора си мислят, че за да си Продавач на Мечти трябва да можеш да лъжеш, но това не е така...) Честността му е едно от добрите му качества... или лошите в някои случаи. Умее да убеждава хората - все пак да накараш някой да си продаде душата не е лесна работа...
Пада си сваляч, но не ходи по леки жени...
Обича да си угажда, затова прави, каквото и когато му се прави...
Кас не е от хората, които търсят внимание. Има малко приятели, но истински и са му достатъчни.
Не се ядосва лесно и не си хаби нервите за глупости, но ядоса ли се - нищо не може да спре гнева му.
История / до 7 реда / :
Роден е преди безброй много години... Няма смисъл да се каже къде, защото се подразбира, че имената на селищата няма да бъдат познати на никой съвременен човек...
Роден е като Продавач на Мечти и откакто се помни това е била работата му. Колкото повече души е успял да "спечели" (така да се каже), толкова повече сила му дават те.
В миналото животът на хората бил труден и много мъчителен. Общо взето те се редили на опашка, за да продадат душата си и сбъднат своите най-големи Мечти. Но с течение на годините "клиентите" на Кастиел намаляват, заради улегналия и сравнително лесен живот в днешни дни.
Допълнителна информация / не
е задължително / :

Снимка / задължителна+ името на човека които използвате/
Създаване на Продавач на Мечти  Misha-collins-6
Misha Collins
Върнете се в началото Go down
Annabelle Scott
Администратор
Администратор
Annabelle Scott


Име на героя : : Бела Скот
Години на героя : : 19
Раса : : Пророк
Дарба : : Видения
Връзка : : Необвързана
Семейство : : Баща - Джейсън Скот
Професия : : Стажант в болницата
Приятели : : Нùке
Врагове : : --
Брой мнения : 257
Reputation : 1
Join date : 25.07.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 2:26 pm

Одобрен си, добре дошъл. smile Попълни си полетата в профила
Върнете се в началото Go down
Мишел Милър
Продавач на мечти
Продавач на мечти
Мишел Милър


Име на героя : : Мишел Милър
Години на героя : : 20
Раса : : Продавач на мечти
Дарба : : Става невидима, наранява с поглед, щит
Връзка : : Няма
Семейство : : Няма
Професия : : Няма
Приятели : : Няма
Врагове : : Няма
Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 28.08.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 9:08 pm

Име : Мишел Милър
Прякор : Няма
Раса : Продавач на мечти
Години : 20/666
Дарби : Става невидима, наранява с поглед, щит
Външен вид : Красива, с шоколадов цвят коса. В момента дължината на косата й е до раменете. Висока е 160 см. Кожата й е млечно бяла. Очите й са тъмно кафяви, има пищно тяло, въпреки че е слаба. Има шест татуировки. Дрехите й са винаги секси, подчертават дългите й прави крака, както и изваяната й фигура. Формата ли лицето й е издължена, най-много обича очите и усмивката си. Те са нейните скрити козове.
Характер: Понякога е добра, но може и да бъде много лоша. Отмъстителна и е трудно прощава. Ако веднъж е загубила доверието си в някой, повече не се доверява. Много е самовлюбена и надута. Общителна е с близки приятели, но е много студена към непознати. Няма много приятели заради не особено добрия си характер. Разглезена е, инатлива е. Смела е, винаги исказва мнението си. Научила се е да бъде егоистка. Хитра и умна, Катрин винаги постига своето. Саркастична е, присмива се на обикновените хора. Не приема някой да я упреква, защото се смята за перфектна.
История : Мишел е родена в Лондон, Англия преди много години. Не помни човешкия си живот, но знае, че като малка е искала да стане актриса. Родителите й са богати аристократи и не й позволяват, тогава девойката продава душата си, за да се сбъдне мечтата й. Мишел става известна актриса, но след години я навестяват и не след дълго се превръща в продавач на мечти. Мишел знае това от свой приятел, който не й казва нищо повече. Тя винаги знае какво да предложи на хората, а прекрасния й глас с британски акцент ги омайва. Усмивката и красивите й трапчинки също помагат. Мишел обикаля света и се радва на много "клиенти"
Допълнителна информация / не
е задължително / : Обича да чете книги
Снимка / задължителна+ името на човека които използвате/ Cheryl Cole
Създаване на Продавач на Мечти  30tl0uo
Върнете се в началото Go down
Annabelle Scott
Администратор
Администратор
Annabelle Scott


Име на героя : : Бела Скот
Години на героя : : 19
Раса : : Пророк
Дарба : : Видения
Връзка : : Необвързана
Семейство : : Баща - Джейсън Скот
Професия : : Стажант в болницата
Приятели : : Нùке
Врагове : : --
Брой мнения : 257
Reputation : 1
Join date : 25.07.2011

Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:53 pm

Одобрена си.. smile

Много се извинявам за закъснението, надявам се да не се повтори.. Просто не бях в града..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на Продавач на Мечти  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Продавач на Мечти    Създаване на Продавач на Мечти  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Продавач на Мечти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на Дух
» Създаване на Анимози
» Създаване на Архангели
» Създаване на Преследвач
» Създаване на Пророци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Dark Hours  :: Tell me about you :: Създай си герой-
Идете на: